Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 87
  1. #46

    Подразбиране

    Днес и аз посетих магазинчето. Много ми хареса - уютно и с прекрасни домакини.

  2. #47

    Подразбиране PITANE

    MOGA LI DA POPITAM KADE SE NAMIRA MAGAZINA ZA DA GO POSETJA I AZ

  3. #48

    Подразбиране

    Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.

    nilesu, заповядай!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  4. #49

    Подразбиране

    [QUOTE=sLaV;335563]Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.

    аз искам да попитам комплектовки на кой фирми предлагате в магазина ?
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  5. #50

    Подразбиране

    Златен гоблен, Заря, Български гоблен, Казанлъшки гоблен, Гинокардия, Солария, както и Мая, Анхор, Роял париж, ДМС, Дименшънс.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  6. #51

    Подразбиране

    трябва да мина скоро и да си избера някоя интересна комплектовка. благодаря за информацията!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #52

    Подразбиране

    Магазинчето е чудесно! И аз имах възможността да го посетя тази седмица - много добре е заредено и с невероятно внимателни и услужливи собственици. Благодаря им от сърце за отделеното време и внимание!Надявам се че ще се виждаме при всяко мое идване в Бургас!

  8. #53

    Подразбиране

    marji, при всяко твое идване в Бургас си добре дошла, не само за магазинчето, но винаги е радост да се видим и да поговорим.

    malcheva1984, надявам се, че ще се видим скоро
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  9. #54

    Подразбиране

    разбира се. ще съм щастлива да посетя един наистина хубав магазин,за чиито собственици чета само хубави неща.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  10. #55

    Smile магазин

    Магазинът е на Калоян пресечката с Фердинандова.

  11. #56

    Подразбиране

    аз искам да попитам за панамата с ламе, но както и да е. пожелавам на всички успешен ден.
    Редактирано от dianka : 12.02.2010 в 11:21.

  12. #57

    Подразбиране

    Дианка, ще ти отговоря на лично съобщение, за да не правим реклама, все пак темата е за мнения.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  13. #58

    Подразбиране

    вярно, за това се сетих много късно.

  14. #59

    Подразбиране

    Моля модераторите по-късно да изтрият поста ми, но исках да информирам sLaV, че май кутията й с лични съобщения е пълна и не мога да й пратя ЛС
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте на всички които практикуват хобито "Гоблен" ! Видях много завършени гоблени в галериите на някой от Вас - изключително красив труд ! - Поздравления за което. По отношение на магазинчето на Слав - 2-3 пъти влизах , но съвсем за кратко и останах с добро впечатление. С голямо желание ще закупя/поръчам готова комплетовка от там след прочетените постове по темата

    http://petli.gallery.ru/

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •