Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 87
  1. #61

    Подразбиране

    Аз също посетих магазинчето на Слав. Честно казано всичко е възхитително заедно с нея. Не разполагах и с много време ,за да обменим мнение,но ми беше толкова приятно . Благодаря ,Слав, за вниманието ,което ми отдели.Желая ти сърдечно успех.

  2. #62

    Подразбиране

    petli, dushkova, заповядайте пак, когато имате повече време
    Благодаря за хубавите думи!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #63

    Подразбиране

    Може ли някой да ми даде някакво телефонче за връзка със собственичката
    Благодаря предварително
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 11:50.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране за магазина

    само да ви кажа, че и от интернет прозореца, магазинчето на Слав е прекрасно и обслужването е много добро и приятно.

  6. #66

    Подразбиране

    Много благодаря за оказаното съдействие при избора на гоблен, на панама и на кутия за конци.
    Много ми беше приятно при вас и мога да кажа че всичко е великолепно. Изборът на гоблени е много разнообразен. А обслужването- направо приказка.Дано навсякъде вземат пример от вас.
    Нямам търпение да минат празниците и да започна Иверската Богородица,която си купих от вас.А кутията веднага влезе в употреба.
    Благодаря на Слав и мъжът й за помощта.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #67

    Подразбиране

    malcheva1984, dianka, благодаря ви, много сте мили! За всички нас от форума е радост и удоволствие да се занимаваме с хобито си и да го споделяме с останалите!

    Искам на всички да пожелая весело празнуване на най-хубавия празник - Великден - бъдете здрави и щастливи!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  8. #68

    Подразбиране

    Благодаря ти от все сърце. Приятно посрещане на празника и се надявам скоро отново да се видим!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  9. #69

    Подразбиране

    Оооо как съм изтървала.И аз ще отида до това магазинче,тъкмо ще си купя панама.А и ще се запозная със съфорумка.Нали никой не познавам

  10. #70

    Подразбиране

    Аз също имах удоволствието да се запозная със Слав и съпруга й!
    Магазинът е толкова уютен и добре зареден, а Слав е толкова слънчева!
    Благодаря от сърце за топлото посрещане !

  11. #71

    Подразбиране

    Днес посетих магазина на Славчето.Всъщност това е и първия човек от форума с когото се запознах.
    Прекрасно зареден магазин.А за Слав ,какво да кажа,нямам думи,толкова лъчезарна и внимателна.Макар и притисната от времето,останах очарована.
    Славче,благодаряНа човек му трябва малко,за да се почувства щастлив.
    Бъди сигурна скоро пак ще се видим.

  12. #72

    Подразбиране

    Всички сте чудесни и много се радвам да се запознавам с всеки, който посети магазина!
    За мен е удоволствие! Очаквам ви пак, може и на кафенце да си поговорим, не само за покупка!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  13. #73

    Подразбиране

    Здравейте, по темата магазини за Гоблени в Бургас
    1) магазинчето под Краснодар е прекрасно, и аз се запалих от скоро.Имат и ленти панама, което за мен беше супер-тъкмо си харесах нещо от испанското списание...
    2)Относно DMC конци в магазинчето в подлеза под Операта са по 0,85 лв, имаше почти всички цветове, липсващият намерих в магазинчето в пресечката зад Трия Център...
    Приятно гобленосване

  14. #74

    Подразбиране

    Здравейте!

    Искам само да поздравя Slav за прекрасното магазинче. Посетих го преди 7-8 месеца за последно и отдавна се каня да пиша, но все не ми достига време Магазинчето е страхотно, а обслужването и отношението е просто чудесно. Прекарах там много приятно и получих добри съвети от Slav. Така се заредих с неща за шиене, че скоро не съм имала повод да отида до там. Нямам търпение да приключа започнатите, за да отскоча за нови красоти Slav благодаря ти за помощта и за търпението към въпросите ми и за милото ти отношение!
    В живота си човек може да съжалява само за нещата, които не е събрал смелост да направи!

    petitobg@abv.bg

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм си редовна там

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •