Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 87

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз също имах удоволствието да се запозная със Слав и съпруга й!
    Магазинът е толкова уютен и добре зареден, а Слав е толкова слънчева!
    Благодаря от сърце за топлото посрещане !

  2. #2

    Подразбиране

    Днес посетих магазина на Славчето.Всъщност това е и първия човек от форума с когото се запознах.
    Прекрасно зареден магазин.А за Слав ,какво да кажа,нямам думи,толкова лъчезарна и внимателна.Макар и притисната от времето,останах очарована.
    Славче,благодаряНа човек му трябва малко,за да се почувства щастлив.
    Бъди сигурна скоро пак ще се видим.

  3. #3

    Подразбиране

    Всички сте чудесни и много се радвам да се запознавам с всеки, който посети магазина!
    За мен е удоволствие! Очаквам ви пак, може и на кафенце да си поговорим, не само за покупка!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте, по темата магазини за Гоблени в Бургас
    1) магазинчето под Краснодар е прекрасно, и аз се запалих от скоро.Имат и ленти панама, което за мен беше супер-тъкмо си харесах нещо от испанското списание...
    2)Относно DMC конци в магазинчето в подлеза под Операта са по 0,85 лв, имаше почти всички цветове, липсващият намерих в магазинчето в пресечката зад Трия Център...
    Приятно гобленосване

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте!

    Искам само да поздравя Slav за прекрасното магазинче. Посетих го преди 7-8 месеца за последно и отдавна се каня да пиша, но все не ми достига време Магазинчето е страхотно, а обслужването и отношението е просто чудесно. Прекарах там много приятно и получих добри съвети от Slav. Така се заредих с неща за шиене, че скоро не съм имала повод да отида до там. Нямам търпение да приключа започнатите, за да отскоча за нови красоти Slav благодаря ти за помощта и за търпението към въпросите ми и за милото ти отношение!
    В живота си човек може да съжалява само за нещата, които не е събрал смелост да направи!

    petitobg@abv.bg

  6. #6

  7. #7

    Smile Здравейте

    Всяка вечер се отбивам там.Къде за гоблени,къде за добро отношение и много приятно общуване.Благодаря,че я има и за всичко,което прави за мен!!
    Приятен ден на всички!

  8. #8

    Подразбиране

    Slav БЛАГОДАРЯ !!!

    Удоволствие е да се пазарува при теб.Бъди все така добра и усмихната и нека св.Богородица бди над теб.
    Ако животът беше лесен,нямаше да започва с плач.

  9. #9

    Подразбиране

    Още един възторжен глас за това магазинче и най-вече за усмихнатата и търпелива Слав!
    Вчера бях там и заедно събрахме конците за едно гобленче на Мая, беше лъчезарна и много внимателна. А магазинчето е кипро, много добре подредено и заредено!

    И оттук - честита ви студентка, да ви радва с добри резултати и постижения!
    Хубаво и позитивно лято, Слав!
    Ако отново ми се наложи покупка в Бургас, знам къде да отида без никакво колебание

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте! Може ли някой да ми даде актуална информация за магазини за гоблени в Бургас, тъй като в следващите дни ще съм там и искам да пообиколя и такива магазини. Но моля ви, ако може да са с улица и номер, защото изобщо не познавам Бургас и ще ги търся с GPS.
    Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват!

  11. #11

    Подразбиране

    Мирка,аз адреси не мога да ти дам,за десет години така и не научих улиците в Бургас.Но ще ти пратя телефона си и ще те заведа лично навсякъде.

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Има ли го още магазина,и аз да питам?

  14. #14

    Подразбиране

    Да, магазина съществува
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #15

    Подразбиране

    Благодаря,значи ще мина тези дни

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •