Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 87

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране нов магазин в бургас

    днес посетих новия магазин на slav до краснодар.много кипро магазинче,а продавачката/slav/ е много любезна.панамата е на добра цена.приятно се изненадах от гоблените на "БЪЛГАРСКИ ГОБЛЕН".До сега не ги бях виждала в нашия град.препоръчвам ви магазина.

  2. #2

    Подразбиране

    Успех на магазинчето!

    Когато се прибера в Бургас (по Коледна най-вероятно) може да го посетя и да се запозная със собственичката му!

  3. #3

    Подразбиране

    Къде точно е това магазинче? Има ли конци ДМС и каква панама предлагат? Има ли готови комплектовки и на кои фирми?

  4. #4

    Подразбиране

    Дай адрес , или пък описание къде се намира това магазинче , че да можем да го посетим де

  5. #5

    Подразбиране

    Магазинчето се намира на ''Калоян'' преди маг. Краснодар в една нова кооперация. Има черна панама по 10 лв., има бяла с ламе, тонирана също, има и от новата Аида/ която е разграфена и при пране се изпира разграфеното/, Има много хубави комплектовки, на различни фирми, покривки на РИКО, конци -- ДМЦ, анхор и пъпетс и много други аксесоари. Цените на конците и панамата са добри.
    Редактирано от keissi : 19.11.2009 в 12:23.
    ..::Gobelin World::..

  6. #6

    Подразбиране

    По последни данни --конци DMC -0,90 ст, конци Анхор -0,85ст, пъпетс -0,40ст.
    Панама - бяла с ламе - 27лв, тонирана бежова -29лв, черна -22каунт -10лв, черна 18каунт -10лв и DMC черна 14 каунт - 26лв.
    Комплектовки има на фирмите --''Заря'',казанлъшките в кафяви кутии, има и на ''Български гоблен'' на Росица Бакалова, има малки Перминчета и Вервако, възглавнички за фъкане, на Ланарте, очакват се и на Майя.
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

    Smile магазин

    Магазинът е на Калоян пресечката с Фердинандова.

  8. #8

    Подразбиране

    аз искам да попитам за панамата с ламе, но както и да е. пожелавам на всички успешен ден.
    Редактирано от dianka : 12.02.2010 в 12:21.

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, днес се прибирам за няколко дена в Бургас като, освен всичко, ми се иска да ушия някое малко и сладко гобленче за подарък за приятеля ми. Харесала съм си две нещица, едното обаче се шие с малко Крейник (032). Някой от Бургас може ли да ми препоръча къде и дали мога да намеря добър заместител, или да се готвя за другото моделче...

    A, да, и все пак, защо питам в тази тема Интересува ме работното време на новото магазинче и по-конкретно дали ще работи в събота, или днес да пращам мама на покупки
    Редактирано от bop_bop_mara : 20.11.2009 в 12:37.

  10. #10

    Подразбиране

    bop_bop_mara, работното време в събота е от 10.00 до 14.00 часа, останалите дни - от 09.30 до 18.00. Неделния ден е за почивка и шиене на гоблени
    Ще се радвам да се запознаем
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Аз бях днес в магазинчето и излязох много доволна Има от българската едра панама на съвсем нормална цена, за 4те лева, за които си бях купила парче 40х40 см Аида сега си взех половин метър двойна ширина (50х150 см) българска и ще имам сигурно за една година напред. Освен това от конците продаваха и на метър, което ми спести ходенето до още едно място. Цените ми се сториха повече от поносими, обслужването е идеално. Абе изобщо, аз гласувам "за" това магазинче да стане монополист в града

  12. #12

    Подразбиране

    bop_bop_mara бълг.едра казваш,точно такава ми трябва,но на кой каунт отговаря обаче можеш ли да ми кажеш.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #13

    Подразбиране

    Това, което аз взех е 16 каунт, но мисля, че имаше още 1-2 вида от българската. Затова и казах "едра", а не конкретен размер На вид е почти като Аидата, дупчиците са малко по-големки, мисля, че като се изпере ще се свива малко повече от Аида. Имаше и черна, но не помня какъв каунт беше. Отивай без да се притесняваш, няма да си изгубиш времето

  14. #14

    Подразбиране

    То че ще отида да я видя,ще отида,и без това ми домъчня за Слав,не съм я виждала мноооого отдавна.
    Аз я знам какво представлява бълг.панама,която прилича на аидата,имам от нея,но ми трябва да си взема още малко.И да е бяла,а не черна .
    Да си имам,нямам насищане и аз ейй
    Благодаря ти за отговора

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #15

    Подразбиране

    Забравих да кажа, че имаше и прежди и крошета. Само мъниста май нямаше, за съжаление на Манка Но аз предусещам, че така или иначе тя ще излезе с поизпразнени джобове от там

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •