Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 87
  1. #1

    Подразбиране нов магазин в бургас

    днес посетих новия магазин на slav до краснодар.много кипро магазинче,а продавачката/slav/ е много любезна.панамата е на добра цена.приятно се изненадах от гоблените на "БЪЛГАРСКИ ГОБЛЕН".До сега не ги бях виждала в нашия град.препоръчвам ви магазина.

  2. #2

    Подразбиране

    Успех на магазинчето!

    Когато се прибера в Бургас (по Коледна най-вероятно) може да го посетя и да се запозная със собственичката му!

  3. #3

    Подразбиране

    Къде точно е това магазинче? Има ли конци ДМС и каква панама предлагат? Има ли готови комплектовки и на кои фирми?

  4. #4

    Подразбиране

    Дай адрес , или пък описание къде се намира това магазинче , че да можем да го посетим де

  5. #5

    Подразбиране

    Магазинчето се намира на ''Калоян'' преди маг. Краснодар в една нова кооперация. Има черна панама по 10 лв., има бяла с ламе, тонирана също, има и от новата Аида/ която е разграфена и при пране се изпира разграфеното/, Има много хубави комплектовки, на различни фирми, покривки на РИКО, конци -- ДМЦ, анхор и пъпетс и много други аксесоари. Цените на конците и панамата са добри.
    Редактирано от keissi : 19.11.2009 в 12:23.
    ..::Gobelin World::..

  6. #6

    Подразбиране

    По последни данни --конци DMC -0,90 ст, конци Анхор -0,85ст, пъпетс -0,40ст.
    Панама - бяла с ламе - 27лв, тонирана бежова -29лв, черна -22каунт -10лв, черна 18каунт -10лв и DMC черна 14 каунт - 26лв.
    Комплектовки има на фирмите --''Заря'',казанлъшките в кафяви кутии, има и на ''Български гоблен'' на Росица Бакалова, има малки Перминчета и Вервако, възглавнички за фъкане, на Ланарте, очакват се и на Майя.
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ти за бързия отговор
    Когато имам път към центъра , задължително ще се отбия да разгледам

  8. #8

    Подразбиране

    аз си купих неразграфена панама бяла 16 каунт за 8 лв метъра двойна ширина българска.цената е супер според мен.много ме заинтригуваха и гоблените на ''български гоблен''.не знаех ,че има и възглавнички за фъкане.ще се поинтересувам.един гоблен от 50 цвята slav ми го направи от дмц с пъпетс.цените са описани по-горе на конците.има избор.

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря на всички за хубавите думи за магазина!
    1226 и keissi са описали отлично магазина, за което много им благодаря!!!
    Ще се радвам да помагам на всички, с каквото мога, нали затова е форума. По принцип може да се поръчват доста неща от различни фирми, стига да ги има в наличност. Понеже съм заета доста с магазина, не се сърдете, ако не отговоря веднага на някого
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Чух добри отзиви да конците rosace
    цветовата им гама отговаряла напълно на ДМС, брой цветове и прочие , И наполовина по-евтини , а качеството било добро ...
    Някой виждал ли ги е , дали са хубави ? И дали някъде в Бургас продават такива конци ?
    http://www.sheherezada.com/ (и натискаш горе листчето където пише "РАБОТА")

    п.п Намерих къде четох хубави отзиви за rosace :
    http://forum.bg-mamma.com/index.php?...=64742:coffee:
    Редактирано от mimito-dobri4koto : 20.11.2009 в 03:10.

  11. #11

    Подразбиране

    Да, видях ги в Шехерезада, не са лоши, но засега реших да не зареждам от тях и заложих на Пъпетс. Лично аз ги харесвам, мекички са и добре се получава с тях. Освен това много фирми започнаха комплектовки с тях. Когато имаш време заповядай да ги видиш при мен, ще поговорим по-подробно.
    Можеш и спокойно да си поръчаш и в Шехерезада - работят на едро и на дребно.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета, днес се прибирам за няколко дена в Бургас като, освен всичко, ми се иска да ушия някое малко и сладко гобленче за подарък за приятеля ми. Харесала съм си две нещица, едното обаче се шие с малко Крейник (032). Някой от Бургас може ли да ми препоръча къде и дали мога да намеря добър заместител, или да се готвя за другото моделче...

    A, да, и все пак, защо питам в тази тема Интересува ме работното време на новото магазинче и по-конкретно дали ще работи в събота, или днес да пращам мама на покупки
    Редактирано от bop_bop_mara : 20.11.2009 в 12:37.

  13. #13

    Подразбиране

    bop_bop_mara, работното време в събота е от 10.00 до 14.00 часа, останалите дни - от 09.30 до 18.00. Неделния ден е за почивка и шиене на гоблени
    Ще се радвам да се запознаем
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Успех с магазина,миличка!
    Винаги благородно съм завиждала и съм се радвала на хората,които успешно съчетават хобито(любимите си неща ) и бизнеса...
    Желая ти, да ти потръгне ...стискам палци-още веднъж успех!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да , и аз ги харесвам Пъпетс , и си купувам от тях , тук също са по 40 ст. (аз жевея в "М. Рудник")
    просто питах дали някой ги е виждал тези китайските конци да си каже мнението . Инъче май е най добре в ключа с каквато марка конец е дадено , с такъв да се шие
    Ще намина някой ден , успех ти желая с магазинчето , дано потръгне като го надушат гобленарките

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •