Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 87
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    аз си купих неразграфена панама бяла 16 каунт за 8 лв метъра двойна ширина българска.
    Слав,честито ти откриване на магазина,ще дойда със сигурност да те видя Интерисува ме дали има бълг.аида бяла 16 и 14 при теб,както е споменала 1226,ако е да отговора,другата седмица ще съм ти на гости
    Редактирано от manka : 21.11.2009 в 10:14.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #17

    Подразбиране

    И аз тази седмица посетих кокетното магазинче на Слав!Хубаво,заредено ,разбира се и с усмивката на Слав!
    Вече там ще ходя редовно да си купувам конци...
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  3. #18

    Подразбиране

    Аз бях днес в магазинчето и излязох много доволна Има от българската едра панама на съвсем нормална цена, за 4те лева, за които си бях купила парче 40х40 см Аида сега си взех половин метър двойна ширина (50х150 см) българска и ще имам сигурно за една година напред. Освен това от конците продаваха и на метър, което ми спести ходенето до още едно място. Цените ми се сториха повече от поносими, обслужването е идеално. Абе изобщо, аз гласувам "за" това магазинче да стане монополист в града

  4. #19

    Подразбиране

    bop_bop_mara бълг.едра казваш,точно такава ми трябва,но на кой каунт отговаря обаче можеш ли да ми кажеш.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #20

    Подразбиране

    Това, което аз взех е 16 каунт, но мисля, че имаше още 1-2 вида от българската. Затова и казах "едра", а не конкретен размер На вид е почти като Аидата, дупчиците са малко по-големки, мисля, че като се изпере ще се свива малко повече от Аида. Имаше и черна, но не помня какъв каунт беше. Отивай без да се притесняваш, няма да си изгубиш времето

  6. #21

    Подразбиране

    То че ще отида да я видя,ще отида,и без това ми домъчня за Слав,не съм я виждала мноооого отдавна.
    Аз я знам какво представлява бълг.панама,която прилича на аидата,имам от нея,но ми трябва да си взема още малко.И да е бяла,а не черна .
    Да си имам,нямам насищане и аз ейй
    Благодаря ти за отговора

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #22

    Подразбиране

    Забравих да кажа, че имаше и прежди и крошета. Само мъниста май нямаше, за съжаление на Манка Но аз предусещам, че така или иначе тя ще излезе с поизпразнени джобове от там

  8. #23

    Подразбиране

    Благодаря на всички за хубавите думи за магазинчето ми.
    Радвам се че ви е харесало, защото за мен това не е просто бизнес, а удоволствие. Наистина искам всички да излизат доволни от него и да помагам с каквото мога.

    Manka, имам бяла българска панама 16 и 22 каунта, имам и Magic Aida - 18 каунта (по-скъпа е от българската). Ще се радвам да се видим и с теб.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Честито за новото магазинче и на Слав и на новите клиентки. Надявам се скоро и аз да го посетя!

  10. #25

    Подразбиране

    Аз също бих искала да го посетя,но като дойдем в Бургас,все препускаме и не остава време.Вярвам, че ,който си разбира от работата и я работи с любов,клиенти няма да му липсват.Успех и весело посрещане на Коледа!

  11. #26

    Подразбиране къде е магазина

    Моля да ми опишете по-подробно и ясно къде точно е магазина
    И работи ли в събота и неделя?

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Моля да ми опишете по-подробно и ясно къде точно е магазина
    И работи ли в събота и неделя?
    Здравей, Мари!
    Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.
    Работното време е от 09:30 до 18:00 часа в делничните дни, в събота от 10:00 до 14:00 часа. Неделята е ден за почивка и шиене на гоблени
    Редактирано от sLaV : 14.12.2009 в 01:46.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Да, съвсем точно разбрах и в най-скоро време ще дойда. Щом работите до 18 ч. това ми е много удобно, защото имаме служебен автобус от нефтозавода, който спира на Москва срещу червения блок и от там за 2-3 мин. съм в магазина. Може ли да ми дадеш някакъв телефон за връзка, по възможност и стационарен. Искам да попитам в магазина приемате ли поръчки за рамкиране?

  14. #29

    Подразбиране

    Що се отнася за рамките - да приемам поръчки за рамкиране на гоблени, картини, огледала и т.н. Добре стават, не са скъпи и бързо се изпълнява поръчката - за 1 до 2 дни са готови!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    много се радвам че в бургас има все повече магазини за гоблени. аз от 5 години живея в несебър и да ви кажа честно там няма голямо разнообразие на гоблени(основно милена стил) и конци на ариадна,дмц(не всички цветове), анхор и пъпетс, но откъм панама, имат една само и в двата магазина. затова се принудих да си поръчвам гоблени по интернет. затова да ви е честит новия магазин, а аз ако ми остане време ще мина скоро да го видя
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •