Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 87
  1. #31

    Подразбиране

    Моля те,sLaV, чакам да ми отговориш,че нямам време

  2. #32

    Подразбиране

    Мари, писах ти на ЛС.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    sLaV, днес посетих магазинчето и останах очарована. Има голямо разнообразие на гоблени и конци. Само да приключа това което съм започнала и ще те посетя да си взима от прекрасните комплектовки , които предлагаш.

  4. #34

    Подразбиране

    момичета, в събота посетих магазина на SLAV и останах много приятно изненадана от любезното отношение. Въпреки ,че трябваше повече от половин час да избирам подходящи цветове за гоблена , който шия, собственичката и предполагам съпругът й ми помогнаха изключително много и бяха много търпеливи и любезни. Препоръчвам ви този магазин и поради голямото разнообразие на стоки и асортименти, както и това, че конците ДМС при тях струват 0.90ст. , а навсякъде другаде в Бургас са 1.00лв.

  5. #35

    Подразбиране

    galle74, mimss, благодаря за хубавите думи за мен и за магазина.
    Радвам се, че ви е харесало и сте останали доволни. Ще се радвам пак да ви видя в магазина.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Аз също станах клиент на Слави съм много доволна!
    Слав, много благодаря за всичко!

  7. #37
    janet67
    Guest

    Подразбиране

    Аз също станах клиент на Слав.Магазинчето е приказка.Слав пожелавам ти успех,дано бизнесът да потръгне.

  8. #38

    Подразбиране

    миналата седмица баща ми е бил в магазина и каза че е много хубав и много добре зареден. той също като мен е любител на гоблени и може би е най-щастлив от моето хоби. каза че следващия път ,когато реша да си купя гоблен,той ще ме закара в магазина и ще ми купи това което си избера. само че кога ли ще е? засега съм събрала 2 гоблена за довършване и 1 който шия. но има време,нали магазина няма никъде да избяга!?
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  9. #39

    Подразбиране

    Специални благодарности на Славето и мъжа й, които днес ми отделиха толкова много внимание и отзивчивост!!!
    Магазина е чудесен, подреден с много вкус и може всичко да се намери. Препоръчвам го на всички, защото със сигурност ще останат доволни!
    Славе, още веднъж много ти благодаря за търпението и вниманието

  10. #40

    Подразбиране

    Мари, malcheva1984, janet67, Marieta_, благодаря ви!
    За нас беше удоволствие!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Специални благодарности на Славето и мъжа й, които днес ми отделиха толкова много внимание и отзивчивост!!!
    Магазина е чудесен, подреден с много вкус и може всичко да се намери. Препоръчвам го на всички, защото със сигурност ще останат доволни!
    Славе, още веднъж много ти благодаря за търпението и вниманието
    Абсолютно Мари ми взе думите от устата!
    И аз вчера бях там, изключително усмихнати и внимателни са и двамата! Магазинчето е малко и кипро, но добре заредено! Чак накрая се почувствах неудобно за отделеното ми време и внимание (отдавна не се среща такова отношение)
    Пожелавам много успешна година за магазинчето и ведри, усмихнати и щедри клиенти като собствениците му!

  12. #42

    Подразбиране

    Slav, благодаря на теб и на мъжа ти за любезното обслужване и отделеното време за приятен разговор.Пожелавам ви да се множат клиентите/в което не се съмнявам/,защото вие го заслужавате.
    rusinova@mail.bg

  13. #43

    Подразбиране

    Славе, писах ти на ЛС, видя ли?

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Славе, писах ти на ЛС, видя ли?
    Да, вече ти отговорих!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    napetia, RUSINOVA65 , БЛАГОДАРЯ!
    Пак заповядайте!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •