Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30
  1. #1

    Подразбиране Поръчка на гоблени по Интернет

    Здравейте!

    Отварям една по-обща тема, надявам се мястото й да е в този раздел.

    Всъщност имам един конкретен въпрос.

    Някой знае ли горе-долу колко излиза доставката на поръчан по Интернет гоблен на фирма Рогоблен? За Гобленсет вече разбрах, че цените са им все едно от Луната ги доставят.

    Ето и сайта им, само, че нещо не можах да се ориентирам в него. Някой дали ще може да открие приблизителните цени на доставките до България?

    http://www.rogoblen.ro/
    Редактирано от rostso : 13.11.2009 в 10:40.

  2. #2

    Подразбиране

    Много интересни гоблени, за доставка искат Shipping fee: 8.46 евро до България, имат и Paypal, дано да те устройва
    А и да се похваля- майка ми има гоблена от алегориите - алегория, невероятен е

  3. #3

    Подразбиране

    Аз съм навита да се съберем и да си поръчаме общо няколко гоблена, ако има съгласни. И да има някой да се нагърби с това.

  4. #4

    Подразбиране

    Ако става на въпрос за Румъния имам позната румънка,която живее тук и пътува често до Румъния.Ако измислите нещо пишете ми на лични

  5. #5

    Подразбиране

    Леле.. От Рогоблен ли поръча?

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    Ох.... и аз съм навита да участвам, но да е сигурно че ще дойде нещо - поръчала съм един гоблен в средата на юни и до ден днешен си го чакам....

  6. #6

    Подразбиране

    Според мен те лъжат и мотаят. Просто чакат да съберат много подръчки и да ги доставят едновременно. Аз така чаках около 6 месеца за едно кученце на Vervaco. И непрекъснато ме уверяваха, че поръчката се бави и нищо не са получили..... Да бе!!!!! Чакат да им се натрупат много поръчки и да минат с една доставка........

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    не през една кюстендилска фирма и от там ми отговарят че и те чакат доставките си от април и не са пристигнали , имало някакъв проблем с производителите или нещо такова, не се интересувах в подробности,понеже не съм плащала за нищо просто потвърждавам всеки път че поръчката е действителна и я чакам но уви....

  7. #7

    Подразбиране

    И така да споделя опита си до тук:
    Снощи направих онлайн поръчка на два гоблена/ не посмях повече/ от сайта на Рогоблен, като извърших плащане чрез PayPal. Днес им написах писмо, за да ги попитам дали всичко по поръчката ми е наред, защото в акаунта ми още стои като непотвърдена. Получих отговор на момента, в който пишеше, че всичко е ОК и отиват да изпълняват поръчката. Така че в момента чакам, да видя дали ще получа нещо.
    PS Забравих да напиша, че не знам нито английски, нито румънски, но ползвах преводача на гугъла и кореспонденцията беше на румънски.

    Дано да са изрядни.

  8. #8

    Подразбиране

    nellli,

    С нетърпение ще чакам да видим какво ще се получи (или какво няма да се получи) при теб. Сподели, моля те, когато имам някакъв резултат.

  9. #9

    Подразбиране

    Nelli,аз също ще следя с интерес дали ще получиш поръчаните гоблени.

  10. #10

    Post

    Ох и аз се нареждам на опашката .Много искам от техните гоблени .Ще чакам да видя каво става с поръчката на nellli .Може да се съберем да си поръчаме за да ни излезе по евтино.Какво ще кажете

  11. #11

    Подразбиране

    Рапортувам:
    Вчера получих и-мейл от Рогоблен, че поръчката ми е приета и после още един , че е експортирана, т.е. пътува. Да видим за колко време ще пристигне. / и дали изобщо ще пристигне/
    Забравих - и в акаунта ми пише че поръчката е изпълнена.

  12. #12

    Подразбиране

    И на мен ми изглежда лесно. Видях, че 10 леи са 5 лв. т.е гоблените не са толкова скъпи.
    Някой знае ли с какви конци са - в смисъл, не дали са ДМЦ, а дали ги бива, че сега шия един гоблен, който е с "дмц", ама такова че мога да си отрязвам съвсем къси конци, защото се късат при шиенето (което е ужас, защото аз съм свикнала с дълги ).

    Ако има навит човек, да ходи или да поръча на всички, бих се включила и аз и накрая ще го черпим, разбира се .

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, моите гоблени дойдоха. Пуснати са предния петък и днес - петък си ги получих. Направо съм смаяна, че всичко е толкова изрядно.
    Успях и снимки да направя. Ама какво дебнене на пощата падна .Всеки ден пращам човек на място, че иначе сигурно нямаше и да ги получа на домашния адрес. /Голяма грешка-като се регистрирах в сайта на Рогоблен, изобщо не съобразих да дам сигурен адрес, но сега мога да го сменя/.


    Редактирано от nellli : 20.11.2009 в 13:05.

  14. #14

    Подразбиране привет

    Нели , поздравявам те и ти пожелавам приятно боцкане. И аз бих искала да се включа , ако някой се наеме да направи поръчка.

    Пишете ми на адрес : rascito@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Нели,сигурна съм ,че няма да шиеш на тази панама, конците са си някаква тяхна измислица ,но ти пожелавам успех и да показваш.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •