Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    Дамам и инфо в темата, за да не отговарям на всички на ЛС.
    1. Правите регистрация на сайта на Рогоблен /ако не знаете езика използвайте преводача на Гъгула-върши страхотна работа/;
    2.След като се регистрирате и логнете попълнете необходимите данни в профила си и най-вече сигурен адрес .Вече можете да избирате гоблените /най-добре да обърнете езика на сайта на английски, защото така цените ще ви излизат напаво в евро/ Изборът става като отидеш на съответния гоблен и сложиш отметка в квадратчето, задаваш му и бройка;
    3.Минималната поръчка е 20 леи, максималната в сума не е показана, но след като доста се помъчих открих, че в кошницата с една поръчка можеш да сложиш 3 гоблена. Явно после се променян пощенските разходи.
    4. Плащане - през PayPal с дебитна карта Виза Електрон на Райфайзенбанк. /предполагам, че и на други банки картите стават стига да са от посочените на сайта/;
    5. След като направите поръчката и платите ще излезе надпис във вашата кошница, че поръчката още не е одобрена / един червеничък/;
    6. След това получавате и-мейл с който ви известяват че поръчката е приета. Малко след това на поръчката ви в кошницата вече се изписва че е изпълнена.

    За конците - румънски, багрени специално за техните гоблени. Рускините нямат оплаквания за качеството им, само за панамата.


    Тове е в общи линии. Ако още нещо съм пропуснала - питайте.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Нели,сигурна съм ,че няма да шиеш на тази панама, конците са си някаква тяхна измислица ,но ти пожелавам успех и да показваш.
    Сериозно се замислям поне да опитам тяхната панама.

    Чакай тук да допиша за пощенските разходи: за сметка на поръчващия са - 8.46 евро. Всичко ти вземат от картата. Двата гоблена с пощенските разходи ми излязоха около 57 лв. Да бях поръчала и трети, ама като не бях сигурна дали изобщо ще се получи?
    Редактирано от nellli : 20.11.2009 в 13:56.

  3. #18

    Подразбиране

    Така като гледам цените в евро биха правили конкоренция даже и на Милена Style с Ariadna конците.Ако искате да пробваме да се съберем от Панагюрище и да пуснем една поръчка

  4. #19

    Подразбиране поръчка от руски магазини

    нали ми влезе под кожата този гоблен:Утренняя прогулка из серии "Чудесное мгновение", след дълго мислене реших да го поръчам от тук: http://www.rukodelie.com.ua/show_prod.php?prodid=6442. като смятам излиза на сметка. но много моля ако някой е поръчвал от тях да сподели опит-има ли сигурностт какво ще ме посъветвате

  5. #20

    Подразбиране

    Нели,а кои гоблени си поръча?

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от oonnato Виж мнение
    Нели,а кои гоблени си поръча?
    В пост 16 са двата гоблена, които купих.

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от antonia Виж мнение
    нали ми влезе под кожата този гоблен:Утренняя прогулка из серии "Чудесное мгновение", след дълго мислене реших да го поръчам от тук: http://www.rukodelie.com.ua/show_prod.php?prodid=6442. като смятам излиза на сметка. но много моля ако някой е поръчвал от тях да сподели опит-има ли сигурностт какво ще ме посъветвате
    Първо им напиши писмо. Като знам една форумка какви проблеми имаше с превода на парите / не точно с този он-лайн магазин/ и накрая така и не го направи. Така като гледам ще използваш банков превод - много, много скъпо - дерат кожи банките . Така че първо се поинтересувай дали изобщо можеш да извършиш плащането и дали ще ти е изгодно да го направиш. Може да ти излезе златен гоблена.

  8. #23

    Подразбиране

    В момента правим обща поръчка на рогоблен antonia в раздел-Гоблени има тема за това,ако искаш иди и прочети

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #24

    Подразбиране

    Тук има коментари за поръчки от различни интернет магазини
    http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?showforum=94

  10. #25

    Подразбиране

    Момичета, дойде и втората пратка, която поръчах от Рогоблен / не са за мен този път, затова няма да показвам снимки/. Но искам да отбележа, че са точни като часовник. Точно 7 дни, както и първата поръчка. Браво на тях.

  11. #26

    Подразбиране

    Здравейте, искам да попитам знае ли някой този сайт www.123stitch.com има доста неща на Дименшънс и на други фирми. Аз си поръчах един на Дименшънс понеже бях принудена защото живея в Сирия а от Ибей не доставят за тази държава. На имейла от тях не пишеше за колко време трябва да пристигне гоблена а само че подготвят поръчката ми но не мисля че трябва да се забави повече от месец (аз поръчах на 17.01). Вчера влязох отново в сайта и на началната страница в едно заградено поле най-отгоре в дясно пишеше че фирмата отбелязва 12-тата си година в интернет и това ме кара да си мисля че трябва да са коректни. Моля някой ако знае нещо за този сайт или има хора поръчвали от него да споделят-ако няма такива аз ще пиша ако всичко е добре и гоблена ми пристигне.

    здравейте пак, искам да съобщя че грешката е моя при поръчването съм се омотала нещо, но сега поръчах пак и се надявам да пристигне-задължително ще кажа как стоят нещата като пристигне гоблена ми. отговориха ми че за пристигането са необходими най-много 2-3 седмици. дано всичко мине добре
    Редактирано от Freeky : 24.02.2010 в 12:34.

  12. #27

    Подразбиране

    Днес си взех гобленчето на Дименшънс което си поръчах от www.123stitch.com поръчката ми беше пусната на 23 февруари и е пристигнала на 9-ти в Дамаск и предполагам 2-3 дена още до нашия град. аз поръчах с кредитна карта и самата поръчка не е никак трудна макар че аз първият път съм объркала-какво да се прави за пръв път поръчвам от интернет ето и снимки на гоблена ми и как беше опакован, радвам се че излязоха коректни от този сайт и всичко е както трябва. ако някой има въпроси допълнително да пита. ааа и само да кажа че всичко ми струва $25.88 не знам как стоят нещата с цените от ибей, може и да е по-евтино от там но на мен този сайт като че ли ми е по удобен

    Редактирано от Freeky : 18.03.2010 в 16:21.

  13. #28

    Подразбиране

    От този сайт наистина са коректни ,аз пазарувам от там от 2г. За мен е по-удобно от ибей, защото гоблени , конци, мъниста, панами,аксесоари всичко е на едно място. Постоянно правят промоции и цените са по-ниски като съм сравнявала с други сайтове.

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте, искам да попитам от къде мога да си поръчам комплектовки на Золотое Руно? Влизах в този сайт www.rukodelie.ru но май не доставят извън Русия?! Трябва ми поръчка за Сирия или България... Моля ако някой е поръчвал нека сподели сайт.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Можеш да поръчаш от krestomania.net. Има много голям избор, но много се чака, защото голяма част от артикулите са по поръчка.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •