Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 32
  1. #1

    Подразбиране Баница с кремвирши

    1п. кори за баница
    1 майонеза
    4 кремвирша
    100гр.сирене
    100гр.кашкавал
    4 яйца
    200мл.вода
    1п.масло

    Плънка:
    сиренето,кашкавала(настърган),нарязаните кремвирши и едното яйце се разбъркват.

    В намазнена тава се нарежда баницата.Между корите се слагат филийки масло,а на 2 места се разпределя плънката.Нарязва се баницата.Залива се с майонезата,водата и трите яйца(предварително разбъркани).
    Пече се в силно загрята фурна.

  2. #2

    Подразбиране

    малииии това как вкусно звучи
    Е сега си давам заявката на жена ми за закуска утре
    само да уидиса на акъла :?

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Аз ще измисля стратегия Ще кажа направи на малкия да хапне нещо малко по различно... Пък той милия колко да хапне колкото едно коте :? и ще намажа Само да не ми излязат криви сметките

  5. #5

    Подразбиране

    айде сега не извъртай нещата, няма жена която да откаже да направи нещо специално за половинката си :wink:
    Все пак сподели дали тактиката ти е успяла :wink:

  6. #6

    Подразбиране

    На мен също не ми отказват но го отлагат във времето
    А този номер винаги върви

  7. #7

    Подразбиране

    Ооооох, а моят мъж не яде баници , а аз много ги обичам.Той е по готвенкото ако може и с месце.Както казва "Всичко, което е расло на кокал е по-хубаво от това, което е расло на корен".Освен да направя за мен и за дребосъка.Цяла баница за двама човека - май ще трябва да поканя и гости :?
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  8. #8

    Подразбиране

    Че ти само кажи кога ще е и баницата няма да ти стигне :wink: само колко кандидати ще има........ :wink:

  9. #9

    Подразбиране

    Darri стига ти само мен да поканиш освен че няма да остане може и да не стигне

  10. #10

    Подразбиране

    :wink: ей Jovany ама отложиха ли я твоята баница във времето......

  11. #11

    Подразбиране

    Мисля да си дам заявката в петък за неделя сутринта. :wink:

  12. #12

    Подразбиране

    Чудесно си го запланувал, няма как да се измъкне - и време за набавяне на продуктите си оставил и за подготовка, със сигурност ще закусваш баница във неделя :wink:

  13. #13

    Подразбиране

    Мен гостите не ме плашат даже двойна доза ще направя ама много сте далечееее
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  14. #14

    Подразбиране

    Ами ти не ме знаеш колко ям
    Ако знаеш като ме видиш на вратата ще предпочетеш да ми закупиш един костюм вместо да ме храниш

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами тя жена ти затова ти отлага във времето правенето на специалитети.Сигурно гледа да готви нещо бързо и в големи количества.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •