Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 32
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Jovany, какво стана с обещаната за неделя баница????
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  3. #18

    Подразбиране

    Не ме огря щастието
    Имахме гости от друг град и аз останах изцяло на заден план...

  4. #19

    Подразбиране

    eeeee не тъжи, другата неделя ще ти направят двойна доза :wink:
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  5. #20

    Подразбиране

    Aз не че не хапнах хиляди други вкусни работи. Два дена само на масата стоях
    Ама да не си помисли някой че съм дебел не съм

  6. #21

    Подразбиране

    Eй Jovany ти съвсем ни обърка, всички си помислихме че си огромен, ти пък сега не съм :wink:

  7. #22

    Подразбиране

    Mи не съм голям. Нормални са ми мерките и теглилките но много често са ми казвали че краката са ми кухи

  8. #23

    Подразбиране

    това да не те притеснява май че на всичи мъже са им кухи :wink:

  9. #24

    Подразбиране

    Блазе ви на вас мъжете хем ядете хем слаби.Ама така хич не е справедливо.И моя мъж и той все 65кг. си стои.Викам му веднъж хората ще кажат че не те гледам добре от 6 г. сме женени , а ти 1 кило не си наддал Е, и аз не съм дебела ама с цената на някои лишения. :zipper:
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  10. #25

    Подразбиране

    Честно казано аз изкам малко да кача кила ама не става. Аз съм 176 см. и 65 кг. е няма и няма изкам да стана 70 кг но не помага лакомията от 10 г. съм си на тия кила и тва е. + - 1 килограм се движа.

  11. #26

    Подразбиране

    Jovany съмнявам се ще качиш с ядене някакви килограми ти явно си от малкото щастливците които са генетично слаби.Моят съпруг има също като твоя проблем да си призная понякога страшно много му завиждам като го гледам какви количества храна изяжда , аз горката ако изям толкова сигорно няма да мога да минавам през вратата .

  12. #27

    Подразбиране

    Jovany стига да ти стиска има начин :wink: Дори да си генетично слаб, спри цигарите и ми кажи след два месеца колко си качил. Проблема е че много трудно се свалят След две раждания се възстанових по-бързо и лесно отколкото след като спряхме цигарите

  13. #28

    Подразбиране

    :? Kak разбра че пуша много интересно.
    Да спра цигарите е една много трудна работа

  14. #29

    Подразбиране

    :wink: на едно място четох за клавиатурите..............та от там :wink:
    На мен ли ми го казваш........направо ми беше кошмар не трудна работа Но това ти е сигурен начин да качиш килограми

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Да сетих се бях писал някаде че от клавиатурата ми извира пепел

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •