Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за Солария

    Момичета,какво съдържат комплектите на Солария?Доволни ли сте от техните комплектовки?Приятелката ми много харесва лилиумите и искам да и направя подарък за коледа...Конците ДМЦ ли са?

  2. #2

    Подразбиране

    Виж тук
    http://goblenite.org/showthread.php?t=1040&page=3
    http://goblenite.org/showthread.php?t=1898
    за Солария доста е изписано, просто прегледай темите
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3

    Подразбиране

    Има комплектовки с DMC и VENUS,като вторите са малко по-евтини(нормално)и мисля че преобладават положителните мнения за фирмата

  4. #4

    Подразбиране отговор

    Благодаря...Съдържат комплектовките схеми,конци и панама нали така???Питам,защото това не го намерих във форума...

  5. #5

    Подразбиране

    да сьдьржат вси4ко-конци, игла, схема и подробни разяснения. аз си порь4вам направо от сайта на солария и сьм много доволна. много са коректни и то4ни.гоблените им са с много цветове,но си заслужава тьрпението,времето и красотата която се полу4ава.

  6. #6

    Подразбиране

    От личен опит знам и много се чудя.В комплектите на Солария няма игла.Иначе всичко е перфектно.

  7. #7

    Post

    Имам избродирани 3 гоблена на Солария готова комплектовка и скоро си поръчах още1 .Много съм доволна .Перфектни са и,а и гоблените им се стават чудесни,за това не се замисляйте.Моите са "момичето в бяло" "рози в синя ваза " И Слънчогледите" а този ,който не съм започнала още е Йерусалимската Света Богородица"

  8. #8

    Подразбиране

    И аз съм доволна от фирмата. Уших "Казанската богородица". Комплектовката е отлична.

  9. #9

    Подразбиране солария

    Реклама:
    В комплекта има: схема, конци, цветно изображение на модела. Чудя се само, защ няма игла-не е толкова скъпо да се сложи!
    Редактирано от dobidal : 17.08.2010 в 09:48. Причина: така
    D_RosE

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •