Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 257

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    mankoooo, като ти лъсна един!Пращай другите в понеделниииик!

    Малекс, мисля,че Манка писа по-горе,че е изпратила всички гоблени..ти провери ли в пощата днес? Убедена съм,че и твоето гобленче е пристигнало..

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    mankoooo, като ти лъсна един!Пращай другите в понеделниииик!
    В понеделник ти трябва да си го получишшш а не аз да го пращам,умрях от студ тия дни
    Понеже първата партида я пратих преди обед,затова първите шест момичета си ги получиха по-рано,другите ги пуснах следобед,значи чакате понеделник и бегоммммм към вашите пощи



    Аня аз пък отрязах от аидата 18,уж да шия на нея,че като стана един огромен гоблен,та сега се чудя аха да го почна,спра,мисля и така.....докато взема някакво решение.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Ох момичета и аз да се похваля таман започнах един от техните гоблени-зимен е ,за конците нямам забележки много са хубави наборите им даже конците имат блясък като на Анхор.Но нещо панамата им е доста кофти и се чудя дали да не го започна на Аида.Вие какво ще кажете или тъпо и упорито да продължавам на тяхната.Иначе и аз шия в 2 нишки.
    Иначе ножичките са супер-лъщят кат нова пломба от Татово време.

  4. #4

    Подразбиране

    Аня, аз категорично няма да шия на тяхната
    Мъжа ми каза че става за цедка на фунията, която ползва за наливане на нафта в микробуса Ще си шия на обикновена разграфена панама
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  5. #5

    Подразбиране

    Аз пък я сравних панамата с мрежа за комарник : D и също отначало се чудех, дали да не шия на БГ панама, но реших да не рискувам да не ми стигнат конците. Много лесно се шие на румънската панама - стои като гергеф, а иглата е дебела и прави голяма дупка , през която конецът минава изключително леко. Освен това ми харесва двойното разграфяване, струва ми се че с две нишки е много по-лесно да запомня квадрата, иначе по сто пъти проверявам оцветената нишка на БГ панамата дали влиза в квадрата или не ... ама и аз се оплетох в обясненията си.
    И освен това конците изглеждат здрави - голямо облекчение, защото съм почнала един китайски, на който конците така се протриват, че трябва да режа съвсем малки кончета . Сега с голямо облечение си отрязах половин метър - кеф и не се протриват.
    И схемите също ми харесват - въпреки , че нямам проблеми със зрението - по -лесно е когато схемата е голяма като килим

    Остава и картината да излезе като на снимката

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, ето ви една инструкция как се шият. Бодът е гобленов, а не полукръстче. Рускините се изтарикатяват, сменят панамата и шият с две нишки полукръстче - за икономия и от един гоблен правят два. Конците стигат спокойно.
    Имайте предвид, че
    на бг панама ще стане малко по-голям гоблена. С около 1 -1-5 см може би. Ще си изчислите.

  7. #7

    Подразбиране

    Да са ви честити новите гобленчета и с радост да ги шиете че и ние като ги гледаме в етапите да им се радваме.
    А кога ще правите нова поръчка?/от рогоблен става въпрос/

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Тая рогобленска панама - мнофункционална,бе!Дано не се наложи моята да я ползвам за филтър за кафе...Имам тук една дебела игла, пазя я специално като пълня коледни пуйки- там се зашива на едно място да не се развее плънката...
    manka , шегувам се, нали си ме знаеш.Ама нямах нищо против да беше ударила 2-3 квадратчета...
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    Манка, ти на 18 ли ще го шиеш твоя?
    Да,да на 18

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #12

    Подразбиране

    момичета,гоблените са невероятни. пожелавам ви приятно шиене . покажете някоя снимка да видим как се получават.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  13. #13

    Подразбиране

    Аз пък ще си шия на тази панама която ми е дадена. Преди това ших едно тигърче на същата панама на друга фирма и стана много лесно и ефектно. Не мисля да я сменям!
    zeza_v@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    да показваш тогава, интересно ми е. а конците дали ще ти стигнат?

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    да показваш тогава, интересно ми е. а конците дали ще ти стигнат?
    Ще има да чакаш сега шия едно много кипричко,слага се на компа,тоест се залепя на монитора,после чакам едни възглавнички,ще пробвам тях,после едно за тоалетната,после покривка,и най-важното е че имам огромноооо желание,но имам само две ръце
    Пейзажа си го вадя,разглеждам си го,и пак го прибирам но пък си отрязах панама за него,пак е нещо

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •