Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 257
  1. #166

    Подразбиране

    van4e_to За нищо,работата от мен шиенето от вас
    Я дай и ножичките не ги криййййй,че за малко да останеш без едната,много ми харесаха,къде съм спала,и не съм видяла и аз да си поръчам.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #167

    Подразбиране

    верно, кажи за ножиците, другия път и аз ще си взема ако са читави

  3. #168

    Подразбиране

    Лелееее, Мариянче, съвсем ги забравих, ама понеже аз веднага ги сложих в кутията с гоблена и ми се изгубиха от полезрението
    Ще покажа и тях, обещавам
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  4. #169

    Подразбиране

    Покажи,покажи,как лъскат само,златни ейй

    Ууу джъмпи,ти пък "читави",манка ги сложи между двата гоблена,
    да не се повредят а и в къщи ги пробвах,но във въздуха,не посмях да отрежа с тях даже и конец,като знам,че не са мои,не пипам,така са ме учили.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #170

    Подразбиране

    Момичета, пропуснах да ви покажа и това, ще ме прощавате, но то от вълнение и радост ги премятам цяла вечер


    Ама и аз ненаситна - поръчах две, да не вземат да свършат!
    Много са хубави!
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  6. #171

  7. #172

    Подразбиране

    Лъскат яяяя

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #173

    Подразбиране

    ясно що чак в петък пуска пакетите, ти си лъскала ножиците до блясък

  9. #174

    Подразбиране

    mankoooo, като ти лъсна един!Пращай другите в понеделниииик!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #175

    Подразбиране

    Ох момичета и аз да се похваля таман започнах един от техните гоблени-зимен е ,за конците нямам забележки много са хубави наборите им даже конците имат блясък като на Анхор.Но нещо панамата им е доста кофти и се чудя дали да не го започна на Аида.Вие какво ще кажете или тъпо и упорито да продължавам на тяхната.Иначе и аз шия в 2 нишки.
    Иначе ножичките са супер-лъщят кат нова пломба от Татово време.

  11. #176

    Подразбиране

    Аня, панамата им е ужаааасна-преди се пробвах на същата (гобленът беше на друга фирма, но работят с прословутата румънска панама) Вярно, става много нежно, но се измъъъчих-уших 1/5 от гобленчето ...и го зарязах...започнах си го наново, на обикновена бг разграфена панама (казаха ми,че двете са взаимно заменяеми-сега обаче няма да ми стигнат конците и се опитвам да ги намеря и да се доснабдя)
    Не прави моята грешка, моля те..започни си го на нашата разграфена панама,за да ги е мирна главата...Аз поне така ще направя...Успех!
    П.П.
    Иначе шапка свалям, на всеки, които си направи гоблените на оригиналната панама...аз нямам нерви и очи!

  12. #177

    Подразбиране

    Аня, аз категорично няма да шия на тяхната
    Мъжа ми каза че става за цедка на фунията, която ползва за наливане на нафта в микробуса Ще си шия на обикновена разграфена панама
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    mankoooo, като ти лъсна един!Пращай другите в понеделниииик!

    Малекс, мисля,че Манка писа по-горе,че е изпратила всички гоблени..ти провери ли в пощата днес? Убедена съм,че и твоето гобленче е пристигнало..

  14. #179

    Подразбиране

    Аз пък я сравних панамата с мрежа за комарник : D и също отначало се чудех, дали да не шия на БГ панама, но реших да не рискувам да не ми стигнат конците. Много лесно се шие на румънската панама - стои като гергеф, а иглата е дебела и прави голяма дупка , през която конецът минава изключително леко. Освен това ми харесва двойното разграфяване, струва ми се че с две нишки е много по-лесно да запомня квадрата, иначе по сто пъти проверявам оцветената нишка на БГ панамата дали влиза в квадрата или не ... ама и аз се оплетох в обясненията си.
    И освен това конците изглеждат здрави - голямо облекчение, защото съм почнала един китайски, на който конците така се протриват, че трябва да режа съвсем малки кончета . Сега с голямо облечение си отрязах половин метър - кеф и не се протриват.
    И схемите също ми харесват - въпреки , че нямам проблеми със зрението - по -лесно е когато схемата е голяма като килим

    Остава и картината да излезе като на снимката

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, ето ви една инструкция как се шият. Бодът е гобленов, а не полукръстче. Рускините се изтарикатяват, сменят панамата и шият с две нишки полукръстче - за икономия и от един гоблен правят два. Конците стигат спокойно.
    Имайте предвид, че
    на бг панама ще стане малко по-голям гоблена. С около 1 -1-5 см може би. Ще си изчислите.

Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •