Страница 16 от 18 ПърваПърва ... 61415161718 ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 257
  1. #226

    Подразбиране

    Момичета ако правите нова поръчка непременно ми се обадете.Пак съм изпуснала


  2. #227

    Подразбиране

    Момичета (тези който си поръчаха Криф),

    Направи ли ви впечатление, че квадратчетата на схемата са 11x11 бода, а не 10x10? Аз броих, броих.. все 11 ги изкарвам..... много странно ми стана.... Добре, че го забелязах на време, че мислех на българска панама да го започвам и щях да се чудя какво става и защо не ми излизат нещата......

  3. #228

  4. #229

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Момичета (тези който си поръчаха Криф),

    Направи ли ви впечатление, че квадратчетата на схемата са 11x11 бода, а не 10x10? Аз броих, броих.. все 11 ги изкарвам..... много странно ми стана.... Добре, че го забелязах на време, че мислех на българска панама да го започвам и щях да се чудя какво става и защо не ми излизат нещата......
    Според мен са си 10/ 10, нещо бъркаш при броенето..Пък и тази панама..с тия двойни ленти много заблуждава...

    Росто, извинявай ,аз говоря за Рогоблен..

  5. #230

    Подразбиране

    Джъмпър ,ако се организира нова поръчка към Рогоблен,свиркайте,че съм хвърлила око на едни ножички..

  6. #231

    Подразбиране

    jumper може ли при следващата поръчка на Рогоблен да ме включите и мен. Предварително благодаря.

  7. #232

    Подразбиране

    ми записвайте се тук и вероятно другия месец ще направим нова поръчка

  8. #233

    Подразбиране

    Наистина квадратчетата са 11 на 11.Моя гоблен е на обикновена панама,мисля 16 каунт.Схемата е на отделни листове и отчетливо са разграфени отделните квадрати и знаците в тях са 11.Всъщност моя е Криф.

  9. #234

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Джъмпър ,ако се организира нова поръчка към Рогоблен,свиркайте,че съм хвърлила око на едни ножички..



    Голямо рязане ще падне,и аз съм си заплюла едни ножички,ставаме две




    Сега че почистя темата от старите поръчки,за да почнете на чисто,да си поръчвате

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #235

  11. #236

    Подразбиране

    Аз също им хвърлих око и даже бях и писала.Щом трябва ще режем

  12. #237

    Post

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    много сме за ножичките
    Миличка и аз искам ножичка .Ще си режем яко

  13. #238

    Подразбиране

    Много моля, включете ме и мен в новата поръчка. Такива красоти видях, че се чудя какво по-напред ми се шие.
    А тези момичета, които си поръчаха миналия път - къде може човек да види нещо от готовите гоблени?

  14. #239

    Подразбиране

    Момичета ,ако не е нахално от моя страна може ли и мен да ме включите ,освен ножичките съм хвърлила око и на един - два гоблена

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз нямам търпение да се включа в новия списък!!

Страница 16 от 18 ПърваПърва ... 61415161718 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •