Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 257
  1. #106

    Подразбиране

    Момичета напишете ни моля Ви колко долу горе Ви излезе едно гобленче от Рогоблен или къде някъде можем да видим цени ?

  2. #107

    Подразбиране

    Днес си получих известието и ще ида утре да си го взема.Мооето е от Криф и с всичко излезе около 35 лева.С бод кръстче е,като го взема утре,ще дам повече подробности.

  3. #108

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Момичета напишете ни моля Ви колко долу горе Ви излезе едно гобленче от Рогоблен или къде някъде можем да видим цени ?
    Е как да ти напишем,като всеки е с разл.цена.Ето разгледай сайта,можеш сама да видиш колко ще ти излезе,само че без доставката
    http://www.rogoblen.ro/

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #109

    Подразбиране

    момичета, имам една молба към вас. Манка беше така щедра да се занимава с цялата глупост, хайде да я оставим на мира с тъпи въпроси, на който му е скъпо да не взима. транспортните са много, така е, но за това нямам вина нито аз, нито Манка. в пощата си ги начисляват и мисля, че си ги пишат на пакетите.
    почвам да се замисля, че трябваше да направим като с гобленсет, в другата тема, цени в които да имате всичко включено, включително и комисионна за това което прави за вас Манка. оставете жената на мира да си почине, не смятам че това заслужава, само защото е толкова щедра.
    тези. които сега искат да поръчват, моля ви се, съобразете се, че в бг също имате доставка за плащане и че тя е доста голяма при наложен платеж. направихме го така, уж да ви е по-удобно на вас, да не ходите по банки, да плащате комисионни и така нататък, ако решите може да си плащате и сами, нямам против, тогава ще имате по лев-два пощенски в бг.
    Редактирано от jumper : 15.12.2009 в 15:20.

  5. #110

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    момичета, имам една молба към вас. Манка беше така щедра да се занимава с цялата глупост, хайде да я оставим на мира с тъпи въпроси, на който му е скъпо да не взима. транспортните са много, така е, но за това нямам вина нито аз, нито Манка. в пощата си ги начисляват и мисля, че си ги пишат на пакетите.
    почвам да се замисля, че трябваше да направим като с гобленсет, в другата тема, цени в които да имате всичко включено, включително и комисионна за това което прави за вас Манка. оставете жената на мира да си почине, не смятам че това заслужава, само защото е толкова щедра.
    тези. които сега искат да поръчват, моля ви се, съобразете се, че в бг също имате доставка за плащане и че тя е доста голяма при наложен платеж. направихме го така, уж да ви е по-удобно на вас, да не ходите по банки, да плащате комисионни и така нататък, ако решите може да си плащате и сами, нямам против, тогава ще имате по лев-два пощенски в бг.

    Ама извинявай за тъпият ми въпрос аз не съм искала да притесня Манка или когото и да е било не може ли да попита нещо човек и веднага се намира някой който е обезпокоен .Извинявайте много няма да питам вече нищо .........................

  6. #111

    Подразбиране

    извинявай, обаче кво те грее колко струва гоблена на петканка, който е 50 на 50 см примерно, като искаш гоблен с размери 20 на 20. цените са на сайта, не ги е скрил никой или питай за конретен гоблен ще струва, не ей така да си лафим само. смятам на никого не е отказано да му се сметне приблизително колко би струвал КОНКРЕТЕН гоблен, а не ей така общо.
    сори, за грубия тон, един не прочел темата, втори не мисли, трети му се вижда скъпо, пети търси под вола теле, егати таралежа в гащите, започвам да съжалявам че се навих изобщо
    Манка, сори че и теб забърках мила

  7. #112

    Подразбиране

    Извинявайте че се набърквам в темата, но jumper е права. Много е лесно от страни да се казва, дават съвети и т.н. На който му се вижда скъпо може сам да си направи поръчка и да види колко разкарване има и главоболия. Както и в моята тема някои се изказаха, че гоблените, които предлагаме са доста скъпи и че разликата отивала като печалба и т.н. Ами да разходите са прекалено големи , а за изхабеното време и нерви не искам и да говоря.

  8. #113

    Подразбиране

    точно това исках да кажа, че направихме Манка на луда калинка за глупости, а недоволни пак има и затова ме е яд най-много

  9. #114

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    извинявай, обаче кво те грее колко струва гоблена на петканка, който е 50 на 50 см примерно, като искаш гоблен с размери 20 на 20. цените са на сайта, не ги е скрил никой или питай за конретен гоблен ще струва, не ей така да си лафим само. смятам на никого не е отказано да му се сметне приблизително колко би струвал КОНКРЕТЕН гоблен, а не ей така общо.
    сори, за грубия тон, един не прочел темата, втори не мисли, трети му се вижда скъпо, пети търси под вола теле, егати таралежа в гащите, започвам да съжалявам че се навих изобщо
    Манка, сори че и теб забърках мила

    Не знам с какво точно заслужих грубият ти тон.С коя дума точно Ви обидих мисля че сме големи хора поне аз .Аз разглеждах и страницата на рогоблен но нищо не ми говорят тези цени в български лв.затова попитах пък и видях снимките които Манка беше показала долуу горе са еднакви размери и всички ми харесаха .

  10. #115

    Подразбиране

    jane_f,

    този "изказал се някой" съм аз и освен това отдавна се извиних!

    Ама то който си е злопаметен.....

  11. #116

    Подразбиране

    GILDA, постовете ми не са насочени към теб, освен частта че ще е по-лесно за всички, ако питаш за конкретен гоблен. останалото казах на ВСИЧКИ. който има да пита нещо, да го прави моля ви в темата.
    засегнатите, моля да ме извинят, нищо лично

  12. #117

    Подразбиране

    rostsoне става въпрос дали си го казала ти или някой друг, исках само да кажа, че отстрани всичко изглежда лесно, но повярвайте ми не е така.... аз вече съжалявам, че се захванахме с това, за manka не знам.Sorry за спама

  13. #118

    Подразбиране

    На сайтовете на Рогоблен и на Криф има опция да се избере цена в леи, евро или щатски долари. Също има и опция за език.

    Нямам идея, какви са разходите за транспорт, нямам време и банкова карта, за да си правя сама поръчките.
    Колкото излезе, толкова ще дам.

    Благодаря на Jumper и Манка за търпението и усилията!

  14. #119

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Ама извинявай за тъпият ми въпрос аз не съм искала да притесня Манка или когото и да е било не може ли да попита нещо човек и веднага се намира някой който е обезпокоен .Извинявайте много няма да питам вече нищо .........................

    Малко късно пиша,но нищо.......
    Разбрала си поста на джъмперчето погрешно,за което съжалявам и се извинявам.Не се отнася за теб,а за други хора,които ме питат глупави въпроси относно тези доставки.
    Да уточня че не се отнася и за тези момичета,които сега са поръчали, с тях нямам проблем че пак да не стане някое объркаване.


    jane_f Аз въпреки че нямам облаги от тази работа,ми е приятно че помагам,само дано не ми писне и на мен,уж за сега удържам.

    biskvitka_ Ей това е приказка,обичам такива хора,точно и ясно да се изказват

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Малееееее, какво се е заформило тук...
    Аз пък си мислех,че тази тема е само за хората ,които сме направили поръчка, ако някоя от нас има питане за нещо,касаещо поръчката ни ..
    Иначе всеки може да си чете, да разглежда сайтовете на Рогогоблен и Криф, да си обръща цените в долари, евра и т.н. и сам да си умува...или тактично да отправи запитване на имейл или на лични ,за това което го интересува..
    Манка, ако при нас всичко е уточнено като поръчка, може би трябва за заключиш темата и да я отключиш ,когато си получим гоблените, за да ви кажем едно огромно благодаря за труда, нервите, времето и парите, които похабихте вие двете с Джъмпър..
    Но, като чета тук нещата ,започвам да се чудя как издържат двете с Манка..и лично за себе си ,аз никога не бих се нагърбила с такава задача...Благодаря ви ,момичета!
    Редактирано от leti_at : 16.12.2009 в 17:31.

Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •