Страница 8 от 17 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 257

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Малееееее, какво се е заформило тук...
    Аз пък си мислех,че тази тема е само за хората ,които сме направили поръчка, ако някоя от нас има питане за нещо,касаещо поръчката ни ..
    Иначе всеки може да си чете, да разглежда сайтовете на Рогогоблен и Криф, да си обръща цените в долари, евра и т.н. и сам да си умува...или тактично да отправи запитване на имейл или на лични ,за това което го интересува..
    Манка, ако при нас всичко е уточнено като поръчка, може би трябва за заключиш темата и да я отключиш ,когато си получим гоблените, за да ви кажем едно огромно благодаря за труда, нервите, времето и парите, които похабихте вие двете с Джъмпър..
    Но, като чета тук нещата ,започвам да се чудя как издържат двете с Манка..и лично за себе си ,аз никога не бих се нагърбила с такава задача...Благодаря ви ,момичета!
    Редактирано от leti_at : 16.12.2009 в 17:31.

  2. #2

    Подразбиране

    извинявай, обаче кво те грее колко струва гоблена на петканка, който е 50 на 50 см примерно, като искаш гоблен с размери 20 на 20. цените са на сайта, не ги е скрил никой или питай за конретен гоблен ще струва, не ей така да си лафим само. смятам на никого не е отказано да му се сметне приблизително колко би струвал КОНКРЕТЕН гоблен, а не ей така общо.
    сори, за грубия тон, един не прочел темата, втори не мисли, трети му се вижда скъпо, пети търси под вола теле, егати таралежа в гащите, започвам да съжалявам че се навих изобщо
    Манка, сори че и теб забърках мила

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    извинявай, обаче кво те грее колко струва гоблена на петканка, който е 50 на 50 см примерно, като искаш гоблен с размери 20 на 20. цените са на сайта, не ги е скрил никой или питай за конретен гоблен ще струва, не ей така да си лафим само. смятам на никого не е отказано да му се сметне приблизително колко би струвал КОНКРЕТЕН гоблен, а не ей така общо.
    сори, за грубия тон, един не прочел темата, втори не мисли, трети му се вижда скъпо, пети търси под вола теле, егати таралежа в гащите, започвам да съжалявам че се навих изобщо
    Манка, сори че и теб забърках мила

    Не знам с какво точно заслужих грубият ти тон.С коя дума точно Ви обидих мисля че сме големи хора поне аз .Аз разглеждах и страницата на рогоблен но нищо не ми говорят тези цени в български лв.затова попитах пък и видях снимките които Манка беше показала долуу горе са еднакви размери и всички ми харесаха .

  4. #4

    Подразбиране

    jane_f,

    този "изказал се някой" съм аз и освен това отдавна се извиних!

    Ама то който си е злопаметен.....

  5. #5

    Подразбиране

    rostsoне става въпрос дали си го казала ти или някой друг, исках само да кажа, че отстрани всичко изглежда лесно, но повярвайте ми не е така.... аз вече съжалявам, че се захванахме с това, за manka не знам.Sorry за спама

  6. #6

    Подразбиране

    На сайтовете на Рогоблен и на Криф има опция да се избере цена в леи, евро или щатски долари. Също има и опция за език.

    Нямам идея, какви са разходите за транспорт, нямам време и банкова карта, за да си правя сама поръчките.
    Колкото излезе, толкова ще дам.

    Благодаря на Jumper и Манка за търпението и усилията!

  7. #7

    Подразбиране

    точно това исках да кажа, че направихме Манка на луда калинка за глупости, а недоволни пак има и затова ме е яд най-много

  8. #8

    Подразбиране

    GILDA, постовете ми не са насочени към теб, освен частта че ще е по-лесно за всички, ако питаш за конкретен гоблен. останалото казах на ВСИЧКИ. който има да пита нещо, да го прави моля ви в темата.
    засегнатите, моля да ме извинят, нищо лично

  9. #9

    Подразбиране

    И аз с нетърпание чакам поръчаните от мен гобленчета и благодаря на Манка и jumper за усилията,които правят за да ги имаме.И аз съм на мение че всеки си прави сметка има ли възможност да си поръча нещо или не.И аз колкото ми струва ще си платя, без да задавам каквито и да въпроси.

  10. #10

    Подразбиране

    И аз ги чакам като топъл хляб тия Рогоблени,само да ми падне моя и го мятам/дали говоря истината,сама не си вервам ейй/

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    И аз ги чакам като топъл хляб тия Рогоблени,само да ми падне моя и го мятам/дали говоря истината,сама не си вервам ейй/
    Ох и аз съм така.Даже пада голямо чудене кой от двата поръчани от мен пейзажчета ще захвана,въпреки многото започнати гоблени.

  12. #12

    Подразбиране

    скици, поръчали си по 2 и се чудят. да не ти казвам колко съм си взела аз иколко умам купени и на отлежаване, че и една тайна вечеря ми подариха едни мацки за миналата коледа. много желан гоблен е, но отлежава

  13. #13

    Подразбиране

    добри новини, пакета вече е в бг, чакаме сега нашите пощи да занесат на Манка

  14. #14

    Post

    Ураааааа браво чакаме Манка да се обади и да си ги вземем точно за Коледа ще си имаме подаръчета

  15. #15

    Подразбиране

    ами не се знае къде са в българия, може да са още в софия, но до коледа се надявам всеки да си има гобленче

Страница 8 от 17 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •