Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 257
  1. #16

    Post

    И аз искам стига да може харесала съм си няколко

  2. #17

    Подразбиране

    shebek1733 щом си си харесала пиши на jumper и и дай номерата на гоблените,които искаш да си купиш.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #18

    Подразбиране

    мисля към 01.12 да пускам поръчката, че да дойдат до края на месеца. на кой каквото не му е ясно да пита тук или на лс

  4. #19

    Подразбиране

    Айде малко да направим уточнения,кое как ще е ? Кой ще ги получава в Бг? Как ще стане после разпращането?Колко човека сме в тази поръчка?
    В заявките,които давате на jumper пишете и с какъв бод да е гоблена,моя определено си го искам за гобленов бод,кръстчетата не са ми стихия
    Да направим малко коментарии тук,преди тя да даде поръчката,че време нямаааааа

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #20

    Подразбиране

    аз сега изготвям още списъка и ще го публикувам тук, за да си свери всеки поръчката. общата поръчка ще получиш ти скъпа Манка, щото друг не е изявил желание. плаща всеки сам, ако искате и общо на мен ми е все тая. когато Манка каже, е е получила гоблените, започва плащането. пращането от бургас до вас уточнявате с Манка, съотвено и пощенските разходи се полагат на нея. ако решите всички да ги получите с наложен платеж и Манка е навита после накуп да ми ги преведе парите, аз съм за и ще е най-чисто. ако някой иска да ми преведе на мен сумата и на Манка отделно за пощенските, също е ок

  6. #21

    Подразбиране

    след обсъждане с Манка, стигнахме до следното заключение. нак-добре ще е всеки да си плаща сам, като към сметката му ще прибавим 3 лева за пощенските разходи. ние с Манка ще се оправим после, тя да си получи тези 3 лева на човек

  7. #22

    Подразбиране

    Момичета, как се ориентирате в цените?
    На мен нищо не ми говорят!

    Как да разбера това, което съм си харесала колко струва?
    Извинявайте за тъпият въпрос!

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Момичета, как се ориентирате в цените?
    На мен нищо не ми говорят!

    Как да разбера това, което съм си харесала колко струва?
    Извинявайте за тъпият въпрос!
    ако смениш езика на английски, цените са в евро

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  9. #24

    Подразбиране

    mimiko, хиляди благодарности!

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    ако смениш езика на английски, цените са в евро
    Ако обърнете внимание цените в лева и в леи са едни и същи.Така че и да обърнете с Гугъл преводача заменя леята и долара едно към едно.Това не е вярно. 10 румънски леи се равняват на около 5 лева.

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Изнинявайте за малко глупавия въпрос! Колко ще ми струва (с всички такси по поръчката и получаването) гоблена Алегория(Pret: 48.33LEI) - бод кръст , от http://www.krif.ro/ , ако си го получа на ръка от гр. Бургас? Докога е крайният срок за включване в общата поръчка?

  13. #28

    Подразбиране

    STOP-73 крайния срок е 01.12
    Долу горе в бълг.лев ще ти излезе към 24лв.,но само гоблена.
    Ако няма други желаещи от тази фирма да си поръчат,ти ще си поемеш и доставката,поне така мисля,а ако има,си разделяте сумата,но нека и jumper си каже мнението



    Забравихме да уточним парите за нашата общата доставка от рогоблен до тук,колко долу горе ще ни излезе,и как ще стане нейното плащане.Би трябвало да я разделим и добавим към сумата,която ще преведем на джъмперчето за гоблените нали

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #29

    Подразбиране

    Разбира се, че ще я разделим, не стига че се нагърбва с това, ами остана да има и ощетени
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета,и аз се включвам.Днес ще уточна моделите на jumper

Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •