Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране да ви покажа и моите творби

    това са моите първи гоблени на които съм се учила
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    момичето в бяло на Солария
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    малко бавничко ги прикачвам ,но днес реших че е крайно време да ги покажа ето и тези
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    тези са подарени на снахичката ми от Австралия .Тя си ги хареса и аз й ги избродирах лСлончето да им носи късмет.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    този ми го подари дъщеря ми от първата си заплата . Мисля че добре се получи .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Post

    това е Майчина ласка.Ших го с удоволствие,защото много го харесвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте ! Днес вече отделих малко временце ,за да ви покажа моето последно творение,което изработих за съпруга ми послучай Именния му ден- Рождество Христово. Тук искам да благодаря на Kara52 за съвета ,който ми даде при избора на панамата ,на tazzzz за напътствията й през цялото време на изработването му и на mari_ar за консултацията при избора на рамката на гоблена.Благодаря ви още веднъж ,момичета !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Smile

    Всички гоблени са чудесни, а подаръка за празника е повече от прекрасен!

  9. #9

    Подразбиране

    Крайния резултат е много добър

  10. #10

    Подразбиране

    Много красив подарък си направила на съпруга си. Оформлението е прекрасно.

  11. #11

    Подразбиране

    mnogo mnogo krasiv podarak si mo napravila edva li niakoga e polo4aval ne6to tolkova xobavo pogelavam vi i dvamata da ste jivi i zdravi i vsiaka godina da si pravite krasivi podaraci i da ni pokazvate

  12. #12

    Post

    Благодаря ви момичета за хубавите думи! Радвам се ,че моят първи гоблен на Dimensions ви e харесал.Съпругът ми също го хареса.Той е запален рибар.за това такъв му избрах

  13. #13

    Подразбиране

    Много добър избор ,съпругът ти няма как да не е доволен.Чудесно е ,че уважавате хобитата си!

  14. #14

    Подразбиране

    Поздравления за прекрасния подарък, който си изработила за съпруга си - повече от сигурна съм, че е щастлив и горд с подаръка и съпругата си. Справила си се чудесно и с изработката на Дименшънс и с оформлението - просто е перфектен, а като зная как изглеждаха цветовете на живо още преди да го завършиш съм повече от сигурна, че и самият гоблен в завършен вид на живо е още по красив. Много ми е интересно, кое ще бъде следващото ти предизвикателство.

  15. #15

    Подразбиране

    Подаръка изработен в екип е страхотен. Браво на всички помощници и на главния майстор!

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •