Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 78
  1. #61

    Подразбиране

    И този !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #62

    Подразбиране

    "Йерусалимската икона" оригинал ли е на Солария?!

  3. #63

    Подразбиране

    Току-що разгледах и останалите твои странички - колекцията ти е страхотна. А имаш и "Момичето в бяло" - друг мой фаворит, който смятам да поръчам от Солария. Какво е твоето мнение за двата гоблена?

  4. #64

    Подразбиране

    И двата гоблена на Солария са ми оригинални . Йерусалимската Богородица изработих много бавно и трудно , защото има безброй единични бодове. Резултатите са изключително добри /то се вижда /.Момичето в бяло се шие с лекота , с малко изключение на лицето и ръцете .Крайният резултат си заслужава труда!

  5. #65

    Подразбиране

    Много красиви гоблени имаш,но иконата ми хареса най-много!

  6. #66

    Подразбиране

    От много време не бях ви показвала тук нищо от моите творения , затова сега ще ги разгледате наведнъж ! дано да ви харесат !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #67

    Подразбиране

    Прекрасни са! Един от друг по-хубави.

  8. #68

    Подразбиране

    Маковете са много хубави!!!

  9. #69

    Подразбиране

    Как няма да ни харесат, чудни са! Явно някой е риба от твоите хора, щом тази зодия показваш, да му е честита! Сигурно и детското гобленче ще радва някоя мила душица. И за следващата година вече си подготвила новогодишните миниатюрки. А за лалетата и маковете да не говорим, много са свежи. Фаворит ми е този с маковете. Много е хубав! Браво! Кой е следващия?

  10. #70

    Подразбиране

    Най-много ми допаднаха маковете,но и другите са много хубави

  11. #71

    Подразбиране

    Минче,един от друг по -хубави!Поздравления!
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #72

    Подразбиране

    Много красиви гоблени,връщах се и ги разглеждах пак,много ми харесаха няколко,ощи повече,че не са така популярни.Рибарят с малкото рибарче-прекрасно оформление,също така менчето с невенчетата,красиво и добре оформено също,и от последните двете дечица на брега хванати за ръка,и естествено лалетата на Алиса!Ще чакам да видя рамката им!Поздравления!

  13. #73

    Подразбиране

    Прекрасни творения ! Давай нататък!

  14. #74

    Подразбиране

    Прекрасни творби! Поздравления! Тези лалета влизат директно в сърцето. Моля, кажете ми повече за тях - каня се да шия лалета, а тези са направо невероятни. С колко цвята са ?Ще споделите ли схема? Още веднъж браво! polystefanova@abv.bg

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви момичета за добрите отзиви !Радвам се , че са ви харесали моите гобленчета !Та нали за това се трудим над тях , да ни харесват , да радваме и очите на приятелите си ! А за лалетата мога да кажа само , че си го поръчах готова комплектовка чрез Ольга и Емил Станоеви от Бродирани бижута на Фейсбук и нямам номерата на конците , а и схемата е една голяма , цветна , че няма как да ви я снимам и изпратя . Иначе с желание бих помогнала на всички !

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •