Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 103

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ата, пред общината ли е дървото-мартеница? Дано успея да го видя, че както съм все с колата не мога да мина оттам.

  2. #2

    Подразбиране

    Да Вени,точно пред общината.

  3. #3

    Подразбиране

    И аз си го снимах за спомен онзи ден.

  4. #4

    Подразбиране привет

    Момичета ,същата голяма мартеница е има и в гр Панагюрище. Тя е дело на братя Ангелови - собственици на фирма " Градус"- те са родени в Панагюрище, но по големият брат живее в гр. Стара загора.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rascit0 Виж мнение
    Момичета ,същата голяма мартеница е има и в гр Панагюрище. Тя е дело на братя Ангелови - собственици на фирма " Градус"- те са родени в Панагюрище, но по големият брат живее в гр. Стара загора.


    Това ли е в Панагюрище“Току що я видях във Фейсбук,но ня беше посочено къде е.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение


    Това ли е в Панагюрище“Току що я видях във Фейсбук,но ня беше посочено къде е.
    Не, това е Варна - нашата голяма мартеничка

  7. #7

    Подразбиране

    Честит празник на всички!
    Къде се изгубихте, та не пишете вече три дни?Аз ви чета редовно, макар и да нямам винаги време да пиша.
    Желая ви слънчев празничен ден !
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  8. #8

    Подразбиране


    Честит праник и стига сте спали кафето истина вече.

  9. #9

    Подразбиране

    Честит празник на всички!
    Това беше миналогодишната "мартеница" в Стария град на Пловдив - тези дни ще проверя каква е тази година!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Много "тематична" ви е била миналогодишната мартеница И при тебе има резултат! При това положение дано тая година са ви направили някаква под формата на гърненце с парички - дай Боже пак да има резултат, че да си отдъхнем малко от тая криза

  11. #11

    Подразбиране

    Честит 8 март мили момичета- е, поне на тези , които го празнуват !Че много спорят напоследък ,че бил комунистически празник.Аз лично мисля,че няма значение какъв е ,а да има повече празници!! Бъдете обичани!

  12. #12

    Подразбиране

    с пожеление денят на всички да бъде прекрасен


  13. #13

    Подразбиране

    Много сме я занемарили тази темичка,а тя е хубава и повдига настроението.Първо да честитя в аванс на всички именници утре/София,Вяра,Надежда,Любов/ и да им пожелая здраве,щастие и всичко най-добро.Поздравявам ги с любимата си песен/макар и ретро/ www.vbox7.com/play:9c2d19b3Целувки на всички и весел празник

  14. #14

    Подразбиране

    Хайде верно да раздвижим въздуха в нашето виртуално място за срещи-каня ви на обедно кафе!



    И ви пожелавам една прекрасна и вълшебна нова седмица!
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  15. #15

    Подразбиране

    Много красиви кафенца и няма да се учудя ако си веща и в това изкуство.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •