Показване на 1 до 8 от 8

Threaded View

  1. #1

    Exclamation Прикачване на картинки към съобщенията ви

    Здравейте, съфорумки и съфорумци!

    Преди известно време доста се обсъждаше въпроса, че форумът ни е пренатоварен и какво би могло да се направи от тук нататък. Това, което основно натоварва форума не са мненията ви, а прикачените картинки, тъй като те заемат най-много място. Имаше една доста добра идея, всички картинки да се прикачат не директно през форума, а през сайта www.radikal.ru Това става по следният начин (позволявам си да използвам обяснението на Захарчето, защото смятам, че тя го е обяснила точно и разбираемо. Надявам се тя да няма нищо напротив)

    Захар: "http://www.radikal.ru/ - стартирате сайта, горе има едно поле "Выберите файл изображения на своем компьютере", а под надписа има бутон Browse. С натискането на този бутон, се отварят папките, където си държите снимките - намирате снимката, която искате да прикачите от личния си компютър и натискате ОК, след това - Загрузить. След като снимката се прикачи, под нея се появяват оцветени различно линкове. Копирате червения линк и го поставяте в мнението, което пишете тук. И готово "

    Искам да помоля да се съобразите с това, за да не се налагат пак някакви премествания на форума, които водят до загуба на голяма част от картинките и изобщо.... до главоболия! Идеята ми е, да вземем от рано да се сетим да направим нещо по въпроса и се надявам да ме подкрепите!

    Ако някой има въпроси относно прикачването на картинки през www.radikal.ru, може да ми напише лично съобщение. С удоволстве ще отговоря на въпросите!
    Редактирано от rostso : 24.11.2009 в 15:45.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •