Показване на 1 до 5 от 5

Threaded View

  1. #1

    Подразбиране ДА СПОДЕЛЯ РАДОСТТА СИ

    Мисля,че има нужда от такава тема. Много от нас получават подаръци и приятни изненади с повод и без повод от приятелите си тук във форума и искат да споделят радостта си от това. Всеки споделя и показва,където намери за добре. Нека в тази тема да става това и модераторите в съответните подфоруми да преместят постовете от този род тук. Сигурна съм,че тази темичка няма да потъне в паяжина, винаги ще е актуална,защото се създадоха много приятелства тук, а поводи за приятни изненади дал Господ.
    Нека тук показваме само това,което сме получили извън игрите.За тях си има отделни теми.


    И сега да покажа как наскоро много приятно ме изненада kaktos456 , ей така - без повод, макар че такъв тя все пак си го е измислила

    Един прекрасен гоблен на тема,която напоследък много ме вълнува, перлено колие, чантичка за тоалетни принадлежности и красива квилинг картичка.
    Кактосче, приятно е да получиш такава изненада по някакъв повод, но кагато я получиш без повод, неочаквано - изживяването е невероятно!
    Благодаря ти от сърце за тези емоции!

    Редактирано от NIA : 26.11.2009 в 10:39.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •