Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране ДА СПОДЕЛЯ РАДОСТТА СИ

    Мисля,че има нужда от такава тема. Много от нас получават подаръци и приятни изненади с повод и без повод от приятелите си тук във форума и искат да споделят радостта си от това. Всеки споделя и показва,където намери за добре. Нека в тази тема да става това и модераторите в съответните подфоруми да преместят постовете от този род тук. Сигурна съм,че тази темичка няма да потъне в паяжина, винаги ще е актуална,защото се създадоха много приятелства тук, а поводи за приятни изненади дал Господ.
    Нека тук показваме само това,което сме получили извън игрите.За тях си има отделни теми.


    И сега да покажа как наскоро много приятно ме изненада kaktos456 , ей така - без повод, макар че такъв тя все пак си го е измислила

    Един прекрасен гоблен на тема,която напоследък много ме вълнува, перлено колие, чантичка за тоалетни принадлежности и красива квилинг картичка.
    Кактосче, приятно е да получиш такава изненада по някакъв повод, но кагато я получиш без повод, неочаквано - изживяването е невероятно!
    Благодаря ти от сърце за тези емоции!

    Редактирано от NIA : 26.11.2009 в 10:39.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране За добрите сърца!

    Аз се убедих,че хората с добри сърца не са изчезнали от земята! Например DUCKY - съвсем на скоро тя ми подари собственият си гоблен "Христос пред страшният съд". Не можете да си представите ,какво радост изпитах...никой, никога не ми е подарявал нещо - хей така, без повод...унемях ви казвам. Явно тя е човек с голямо сърце! Моля се на Господ, скоро да имам възможност да и се реванширам...защото сега момента е доста труден за мен и моето семейство! Прегръщам всички ви и ви пожелавам да срещнете много добри хора

  3. #3

    Подразбиране

    Да DUCKY найстина е разкошен човек. Винаги когато се видим ме зарежда с много енергия и красиви емоции. И аз да се похваля какво ми подали по повод моят рожден ден наскоро! Щастлива съм че я познавам и я наричам чистосърдечно моя приятелка.

    zeza_v@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Вчера получавамот пощата известие и се чудя с каква глупост ще ме занимават,а то ЧУДО!Една голяма изненада от Keissi!Не можете да си представите каква невероятна изненада,като се има и напредвит ,че имам днеска и празник.Много ти благодаря Keissi-просълзи ме!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране здравейте

    Реклама:
    милички вие сте получили прекрасни подаръци, трябва да се радвате,че има някои които мисли за вас, NIA, безкраино съм щастлива,че съм ти донесла радост,а повод все пак си имаше

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •