Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 136

Hybrid View

  1. #1

    Exclamation ГОБЛЕНСЕТ В БЪЛГАРИЯ

    Надявам се да удовлетворим изискванията на всички вас!
    Редактирано от jane_f : 13.03.2010 в 13:51.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз имам въпрос,с какви конци са комплектовките им
    От един месец съм се захласнала по един пейзаж,но за сега се въздържам
    Иначе много я харесвам тази фирма.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Конците са си техни, обагрени специално за гоблените им. Панамата е разграфена специално за шиене 1:1

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ти за отговора jane_f
    Аз държа да са или Анхор или ДМС конците,други вече не искам,пробвах и тези "обагрените".

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #5

    Подразбиране

    Разгледах гоблените аз съм голям почитател на Гобленсет ,но на мен ми се виждат доста скъпи като имам предвид големината на гоблените това е все пак едно към едно и не отиват чак толкова много конци .Аз в момента шия "момичето с мандолината "от нета ми е с набор на рускините в ДМЦ става страхотно не ми излезе повече от 15 лв .а тук в сайта е 47лв......... Това е моето мнение ,а иначе когато видях новината че Гобленсет са в България се зарадвах .

  6. #6

    Подразбиране

    Не искам да те опонирам, но ако трябва да си набавяш всички конци за Момичето с мандолината няма как да ти излезе 15 лв, тъй като цветовете са 24. Погледни цените в румънския сайт и ще видиш, че в България излизат с малко повече от десет лв. отгоре. Не искам да споря с теб- просто пускам темата , за да Ви информирам.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jane_f Виж мнение
    Не искам да те опонирам, но ако трябва да си набавяш всички конци за Момичето с мандолината няма как да ти излезе 15 лв, тъй като цветовете са 24. Погледни цените в румънския сайт и ще видиш, че в България излизат с малко повече от десет лв. отгоре. Не искам да споря с теб- просто пускам темата , за да Ви информирам.

    Аз не искам да споря който има възможност да си ги купи аз мога само да му завиждам с моите студентка и ученик не ми е по джоба готова комплектовка ,а за това че ми е излязло 15 лв няколко от цветовете се купуват на метър тъй като са по един два метра .За това казвам че не ми е повече от 15 лв .

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, какво да ви кажа за конците.... И аз съм решила да шия само с DMC и Anchor, макар, че дълбоко ме съмнява в България колко са оригинални чилетата, които се продават.

    Но пък съм луда по румънските гоблени! В момента към мен пътува един на Рогоблен. Сериозно обмислям да си купя каталог и сама да подменя конците с DMC. Доста скъпо ще ми излезе това "удоволствие". Но взех и да се замислям.... разбрах, че рускините шият от години румънски гоблени и нямали никакви оплаквания от конците, а само от панамите им......
    Редактирано от rostso : 02.12.2009 в 14:50.

  9. #9

    Подразбиране

    Утре ще имам готовност да ви покажа снимки на оригиналните комплектовки. От фирмата, която ги транспортира до България преди малко ме увериха, че пратката утре ще е при мен. Още утре ще почне изпращането на тези които си направиха вече поръчката. Наистина е доста трудно да се работи с хора, които не разговарят на друг език освен румънски. Просто са по- бавни отколкото би трябвало. Точно любовта ми към гоблените на Гобленсет ме накара да не се откажа със задачата с която се нагърбих.

  10. #10

    Подразбиране

    Тук ще ви напиша кои гоблени ще имаме на склад... за сега:
    G009 Ани и цветята
    G056 Еди и патиците
    G063 Плодове и цветя
    G110 Езеро с брези
    G134 Корабокрушение
    G135 Натюрморт
    G149 Пейзаж с мост
    G348 Ангел хранител
    G349 Ангели
    G351 Кръстът на спасението
    G359 Мадона
    G365 Първа целувка
    G426 Пролет в планината
    G427 Първа любов
    G428 Силата на вярата
    G479 Продавачки на плодове
    G511 Момичето с мандолината
    G516 Исус и самарянката
    G531 Златна есен
    G567 Повика на любовта
    G573 Холандска зима
    G584 Сладък живот
    G617 Зима в Барбизон
    G618 Исус и Мария
    G624 В градината
    G631 Дъх на рози
    G632 Мелница
    G655 Залез край фара
    G662 Зимна магия
    G664 Началото на пролетта
    G665 Пуснете децата при мен
    G669 Водопад

  11. #11

    Подразбиране

    И аз си мисля, че са много скъпи. Да не говориме, че не са с конци на реномирана марка.

  12. #12

    Подразбиране

    стана ми и нтересна дискусията ви и се разрових в сайтовете на двете румънски фирми. Един и същи гоблен Goblenset на почти двойна цена в сравнение с Rogoblen. Хубави гоблени ама ...

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  13. #13

    Подразбиране

    Радвам се ,че момичето ни информира.А това кой иска да си купи ,кой не ,си е негов въпрос.Мисля че тези ,които харесват тази фирма ще са доволни от информацията.Има съфорумки които вече шият само схеми от нета ,а има и такива които държат на готовата комплектовка.За всеки по нещо.

  14. #14

    Подразбиране

    Би било прекрасно, ако се предлагаше и каталога на Goblenset

  15. #15

    Подразбиране

    На мен рогоблен по ми харесва ако беше рогоблен щях да си поръчам няколко
    Редактирано от zaek : 03.12.2009 в 00:11.

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •