Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 136
  1. #16

    Подразбиране

    стана ми и нтересна дискусията ви и се разрових в сайтовете на двете румънски фирми. Един и същи гоблен Goblenset на почти двойна цена в сравнение с Rogoblen. Хубави гоблени ама ...

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    van4e_to,

    разликата в цената отива като печалба за фирмата-вносител.
    Момичета по начало Гобленсет са по-скъпи от Рогоблен. Мисля ще се съгласите, че ще е абсурдно гоблените тук да се продават на цените в румънския сайт. Колкото за разликата между качеството на двете фирми не мога да коментирам, защото съм изтървала срока за поръчката на Рогоблен, а Гобленсет ще мога да коментирам утре. Аз също се моля да си заслужават цената. В Крестомания също продават гобленсет и цените им са доста по-високи от тук. http://www.krestomania.net/shop/790.html

  3. #18

    Подразбиране

    Опа! Грешка!Искренно се извинявам за коментара.....

    Нещо не съм прочела както трябва.... Мислех, че все става въпрос за Goblenset, а то се намесвал и Рогоблен тук таме в разговора.
    Редактирано от rostso : 02.12.2009 в 17:08.

  4. #19

    Подразбиране

    Радвам се ,че момичето ни информира.А това кой иска да си купи ,кой не ,си е негов въпрос.Мисля че тези ,които харесват тази фирма ще са доволни от информацията.Има съфорумки които вече шият само схеми от нета ,а има и такива които държат на готовата комплектовка.За всеки по нещо.

  5. #20

    Подразбиране

    Би било прекрасно, ако се предлагаше и каталога на Goblenset

  6. #21

    Подразбиране

    На мен рогоблен по ми харесва ако беше рогоблен щях да си поръчам няколко
    Редактирано от zaek : 03.12.2009 в 00:11.

  7. #22

    Подразбиране

    jane_f

    Благодаря за информацията!
    Аз харесвам моделите на Гобленсет, лесни и сполучливи. Цената наистина е висока, но не се купува всеки месец. Възможността да може да се поръча в БГ е много добра идея.

  8. #23

    Подразбиране

    Прави сте момичета, освен това до вчера се чудехме как да се снабдим с румънски гоблен. А сега ни го предлагат на място в България или съответно чрез интернет може да се направи директна поръчка. Да не би на Солария да са ниски цените Но все пак всеки си прави сметка според финансовите възможности
    Аз също благодаря за информирането, защото от време на време пропускам някои теми
    Хубав и усмихнат ден на всички
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  9. #24

    Подразбиране

    Ето това представлява оригиналната комплектовка на Гобленсет



    Довечера ще пусна новия каталог с най новите модели!

  10. #25

  11. #26

  12. #27

  13. #28

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:


Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •