Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 136
  1. #31

  2. #32

  3. #33

  4. #34

  5. #35

    Подразбиране

    Аз вече получих първите си гоблени, които са за мои приятелки. Много благодаря на jane_f за всичко и им пожелавам успех от сърце. Утре ще снимам комплектите и ще покажа снимки.

  6. #36

    Подразбиране

    Надявам се коплектовките да са ви харесали. Тъй като и аз нямах търпение и започнах да шия един от гоблените ммога да кажа, че панамата не е чак толкова лоша- има едно предимство, че няма да се разтяга при шиенето, а и слагането в рамка е по-лесно, утре ще кача снимки от каталога, където са показали.

  7. #37

    Подразбиране

    jane_f е права, на мен даже панамата ми харесва повече и от нашата българската. Особено за тези, които като мен шият с герге ще е още по-лесно.

  8. #38

    Подразбиране

    Да попитам, кога ще се прави следващата поръчка? Че съм си харесала едни гоблени, които не са в списъка с наличните.

  9. #39

    Подразбиране

    В момента правим следващата поръчка, която трябва да дойде около коледа, за да си допълним наличността. Ако искаш ми пиши ЛС или на е мейла за да си поръчаш

  10. #40

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки с малко закъснение на гоблените, които получих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

    Подразбиране

    Аууу, ето кой ми ги е измъкнал под носа! Първите два и аз исках да ги поръчам, ама ги нямаше в наличност
    Шегичка, дано да се харесат на хората, за които са предназначени

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Аууу, ето кой ми ги е измъкнал под носа! Първите два и аз исках да ги поръчам, ама ги нямаше в наличност
    Шегичка, дано да се харесат на хората, за които са предназначени
    Не се притеснявай пак ще има.. около 21ви ги чакам

  13. #43

    Подразбиране

    От днес освен на emailсвоята поръчка можете да направите на тел 0897680182 - с обаждане или смс

  14. #44

    Подразбиране

    Изглеждат хубави гоблените,а цената каква е?
    Имаш ли нещо ушито вече за да видим как е цветово,а и панамата ми изглежда различна от другите,по малки са квадратите.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    На всички, които ми пишат на ЛС за поръчки- моля пишете на електронната поща или на телефона, който съм изписала по-горе, за да не става объркване. На ЛС ще отговарям на всеки, САМО ако има някакви въпроси

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •