Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 136
  1. #46

    Подразбиране

    И аз днес получих моята поръчка. Благодаря много. Утре ще покажа и снимки на окомплектовките.

  2. #47

    Подразбиране

    На вашето внимание: За всички поръчали гоблени от 12.12 до 31.12 ЕТ"Дизайра-97" прави 10% коледно намаление!!!!
    Редактирано от jane_f : 12.12.2009 в 12:26.

  3. #48

    Подразбиране

    И аз с нетърпение чакам поръчаното-айде дано да е за Коледа!

  4. #49

    Подразбиране

    Ето и снимка на получените от мен гоблени на GOBLENSET.

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    И аз с нетърпение чакам поръчаното-айде дано да е за Коледа!
    Надявам се и аз. Поръчката е пусната и всичко зависи от румънците

  6. #51

    Подразбиране какви са схемите?

    Момичета интересува ме какви са схемите,защото преди време от една фирма получих едни размазани схеми,които едвам се разчитат?

  7. #52

    Подразбиране

    [QUOTE=fatme1;332664]Момичета интересува ме какви са схемите,защото преди време от една фирма получих едни размазани схеми,които едвам се разчитат?[/QUOTE
    В предвид, че това са оригинални комплектовки на фирма Гобленсет(не са "разработки" на български фирми) и схемите са оригинални с печат на фирмата, има кодове изписани с химикал и т.н.

  8. #53
    mamap
    Guest

    Подразбиране

    Схемите на гоблените на Гобленсет са разкошни.В момента шия гоблен с тяхна схема. Да шиеш и да пееш.

  9. #54

    Подразбиране

    Някой може ли да даде инфо докъде стигна поръчката на Гобленсет? Че то Коледа май отдавна мина.
    Колко месеца се бави доставката?

  10. #55

    Post

    И аз чакам вече месец и половина! Маи ще започна да шия нещо друго.

  11. #56

    Подразбиране

    На моя приятелка сина и работи в Еконт и имали услуга да си поръчаш от Румъния техен гоблен и до няколко дни ти го доставят до дома. Ако се интересувате подробно ще разпитам за още информация.

  12. #57

    Подразбиране

    Ами не е лошо да разберем повече за тази възможност!

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    На моя приятелка сина и работи в Еконт и имали услуга да си поръчаш от Румъния техен гоблен и до няколко дни ти го доставят до дома. Ако се интересувате подробно ще разпитам за още информация.
    Аз се интересувам. Даже се порових днес из сайта на Еконт, но доставката не е хич евтина. Освен основната такса има и една камара други такси, които не са ми много ясни. Така, че малко инфо от кухнята хич няма да е излишно.
    Лошото е, че първо трябва да се свържеш с Голенсет за да се даде заявка, защото не винаги имат в наличност гоблена, който се търси. И после не ми стана много ясен въпроса със заплащането. Видях че има опция с наложен платеж като върху сумата на доставката се вземат пари от Еконт допълнително.
    Редактирано от nellli : 28.01.2010 в 20:49.

  14. #59

    Подразбиране

    Преди малко получих имейл от фирмата, че поръчката ще е готова другия петък и ще я пратят. Имали някакви проблеми и т.н., това ми писаха след повече от месец мълчание, така че тези които сас си поръчали ще дойдат гоблените. Малко трудна е комуникацията с тях, само управителката им знае английски и ми отговаря, защото се запознах с нея лично. Ако своевременно някои от поръчалите са се отказали от гоблените моля да ми пишат на лични. Независимо, че гоблените ще пристигнат след 1.02 (след тази дата ще има нова промяна на цените) при нас гоблените остават на същите цени
    Редактирано от jane_f : 29.01.2010 в 10:54.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    По принцип забавянето е само с тези гоблени, които ги няма в наличност, тези които имаме на склад се изпращат ден след заявката

Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •