Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 136
  1. #61

    Подразбиране

    Благодаря за информацията. Надявам се това да важи не само за колективната поръчка, тъй като аз съм поръчала в началото на декември.

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    Благодаря за информацията. Надявам се това да важи не само за колективната поръчка, тъй като аз съм поръчала в началото на декември.
    Може би се бъркаш с колективната поръчка за Рогоблен. Тук нещата са по- различни

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jane_f Виж мнение
    ...Малко трудна е комуникацията с тях, само управителката им знае английски и ми отговаря, защото се запознах с нея лично...
    Аз им писах на румънски (приятел ми помогна с превода), пак получих отговор след около месец.
    Така "любезно" ме отсвириха, че едва ли някога ще си купя нещо на Гобленсет.

  4. #64

    Подразбиране

    По принцип с чужбина работят само на едро с фирми.

  5. #65

    Подразбиране

    Не точно, трябва да се направи поръчка над 100 евро.

  6. #66

    Подразбиране

    Е - все пак ще дойдат.Аз не се отказвам.Може би при по-редовни поръчки ще станат по-отзивчиви.

  7. #67
    nuraxil
    Guest

    Подразбиране GOBLENSET

    Може ли да попитам късно ли е вече да си поръчам гоблен и ще има ли друга доставка?

  8. #68

    Подразбиране

    Може ли и аз да си поръчам?
    [email]temidari@abv.bg

  9. #69

    Подразбиране

    Новичките момичета защо не си направят труда да прочетат цялата тема. /особено началото/ Може и да разберат как да поръчат без да пишат тук

  10. #70

    Подразбиране

    В началото на месец август чрез Еконт си поръчах G-708 In mijlocul naturii -адреса и телефона взех отсайта на Goblenset.Получих гоблена за 78 часа. Цената му беше същата като обявената в сайта.Покурса на леята за деня ми струваше 47.45 лв.Наложен платеж и доставка-21.46 лв. Гоблена се плаща при поръчката ,а останалото при получаване на пратката.Фирма Еконт-експрес предлагат тази услуга за всички страни от ЕС.За пратки до килограм каквито са нашите гоблени цената не е толкова висока.

  11. #71

    Подразбиране

    Въпросът е какво става като отиде куриерът и гобленът, който си поръчала го няма комплектован в момента? Има риск.

  12. #72

    Подразбиране

    Когато правих заявката ми казаха,че първо ще проверят дали е в наличност и тогава платих. Аз нямах проблеми.

  13. #73

    Подразбиране

    Т.е искаш да кажеш, че Еконт се е нагърбил със задачата да провери дали го има в наличност гоблена, така ли?

  14. #74

    Подразбиране

    Да. От нашият офис разговаряха с централният в Русе,А те вероятно с партньорската в Румъния. Все пак съм само клиент и не съм наясно с механизма на работа във фирмата ,но съм много доволна от тази куриерска фирма.Посъщият начин си купувам и други неща и досега нямам въэражения.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    cvetomilka., благодаря за отговора. Винаги е хубаво да имаш план "В".

Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •