Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 136
  1. #1

    Exclamation ГОБЛЕНСЕТ В БЪЛГАРИЯ

    Надявам се да удовлетворим изискванията на всички вас!
    Редактирано от jane_f : 13.03.2010 в 13:51.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз имам въпрос,с какви конци са комплектовките им
    От един месец съм се захласнала по един пейзаж,но за сега се въздържам
    Иначе много я харесвам тази фирма.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Конците са си техни, обагрени специално за гоблените им. Панамата е разграфена специално за шиене 1:1

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ти за отговора jane_f
    Аз държа да са или Анхор или ДМС конците,други вече не искам,пробвах и тези "обагрените".

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #5

    Подразбиране

    Разгледах гоблените аз съм голям почитател на Гобленсет ,но на мен ми се виждат доста скъпи като имам предвид големината на гоблените това е все пак едно към едно и не отиват чак толкова много конци .Аз в момента шия "момичето с мандолината "от нета ми е с набор на рускините в ДМЦ става страхотно не ми излезе повече от 15 лв .а тук в сайта е 47лв......... Това е моето мнение ,а иначе когато видях новината че Гобленсет са в България се зарадвах .

  6. #6

    Подразбиране

    Не искам да те опонирам, но ако трябва да си набавяш всички конци за Момичето с мандолината няма как да ти излезе 15 лв, тъй като цветовете са 24. Погледни цените в румънския сайт и ще видиш, че в България излизат с малко повече от десет лв. отгоре. Не искам да споря с теб- просто пускам темата , за да Ви информирам.

  7. #7

    Подразбиране

    И аз си мисля, че са много скъпи. Да не говориме, че не са с конци на реномирана марка.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jane_f Виж мнение
    Не искам да те опонирам, но ако трябва да си набавяш всички конци за Момичето с мандолината няма как да ти излезе 15 лв, тъй като цветовете са 24. Погледни цените в румънския сайт и ще видиш, че в България излизат с малко повече от десет лв. отгоре. Не искам да споря с теб- просто пускам темата , за да Ви информирам.

    Аз не искам да споря който има възможност да си ги купи аз мога само да му завиждам с моите студентка и ученик не ми е по джоба готова комплектовка ,а за това че ми е излязло 15 лв няколко от цветовете се купуват на метър тъй като са по един два метра .За това казвам че не ми е повече от 15 лв .

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, какво да ви кажа за конците.... И аз съм решила да шия само с DMC и Anchor, макар, че дълбоко ме съмнява в България колко са оригинални чилетата, които се продават.

    Но пък съм луда по румънските гоблени! В момента към мен пътува един на Рогоблен. Сериозно обмислям да си купя каталог и сама да подменя конците с DMC. Доста скъпо ще ми излезе това "удоволствие". Но взех и да се замислям.... разбрах, че рускините шият от години румънски гоблени и нямали никакви оплаквания от конците, а само от панамите им......
    Редактирано от rostso : 02.12.2009 в 14:50.

  10. #10

    Подразбиране

    Утре ще имам готовност да ви покажа снимки на оригиналните комплектовки. От фирмата, която ги транспортира до България преди малко ме увериха, че пратката утре ще е при мен. Още утре ще почне изпращането на тези които си направиха вече поръчката. Наистина е доста трудно да се работи с хора, които не разговарят на друг език освен румънски. Просто са по- бавни отколкото би трябвало. Точно любовта ми към гоблените на Гобленсет ме накара да не се откажа със задачата с която се нагърбих.

  11. #11

    Подразбиране

    Тук ще ви напиша кои гоблени ще имаме на склад... за сега:
    G009 Ани и цветята
    G056 Еди и патиците
    G063 Плодове и цветя
    G110 Езеро с брези
    G134 Корабокрушение
    G135 Натюрморт
    G149 Пейзаж с мост
    G348 Ангел хранител
    G349 Ангели
    G351 Кръстът на спасението
    G359 Мадона
    G365 Първа целувка
    G426 Пролет в планината
    G427 Първа любов
    G428 Силата на вярата
    G479 Продавачки на плодове
    G511 Момичето с мандолината
    G516 Исус и самарянката
    G531 Златна есен
    G567 Повика на любовта
    G573 Холандска зима
    G584 Сладък живот
    G617 Зима в Барбизон
    G618 Исус и Мария
    G624 В градината
    G631 Дъх на рози
    G632 Мелница
    G655 Залез край фара
    G662 Зимна магия
    G664 Началото на пролетта
    G665 Пуснете децата при мен
    G669 Водопад

  12. #12

    Подразбиране

    G672 Планинска река
    G673 Ромео и Жулиета
    G678 На брега
    G679 Празник сред природата
    G680 За риба
    G701 Пролетен чар
    G708 Сред природата
    G709 При водопада
    G715 Студения поток
    G719 Сиера Невада
    G735 Виолетов здрач
    G740 Водопад
    G743 Сладък живот
    G746 Мека зима
    G751 Бяла нощ
    G421 Мадоната с младенеца
    G753 Зима
    G754 Пролет
    G755 Лято
    G756 Есен
    Тези които са на склад може да се изпратят веднага, а ще има и още една доставка преди коледа на новите модели, за да си попълним наличностите

  13. #13

    Подразбиране

    Мисля че няма нужда никой да се сърди,просто правим някаква дискусия,и искрено се надявам да няма обидени.Цените наистина са доста високи,в момента си поръчвам един гоблен,който го има в рогоблена и ми излиза към 25лв.,а в този каталог също го има и сравних цената,която е 47лв.
    За сега ще се въздържа от коментар относно конците,въпреки че
    вече имам мнение и за тях
    Уважавам я тази фирма гобленсет,дано има успех и в България

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета, а защо се появава такава голяма разлика в цените?
    Предполагам качеството е на едно ниво за двете румънски фирми, като гледам не залагат богата цветова гама за гоблените им- в смисъл че имат малък брой цветове?
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    van4e_to,

    разликата в цената отива като печалба за фирмата-вносител.

Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •