Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30
  1. #1

    Подразбиране Има ли гобленарки от Поморие?

    Здравейте, ние от 3 месеца се преместихме в Поморие и искам да се запозная и с други гобленарки, които са наблизо. Ако има такива и имате желание може да си направим една мини-срещичка

  2. #2

    Подразбиране

    Има желаещи , дано и други да се присъединят за срещичката.

  3. #3

    Подразбиране

    Има гобленарки от Поморие и още как .
    Не съм видяла тази темичка ,покрай тези коледни бродирани подаръчета почти не остава време за любимия ми форум

  4. #4

    Подразбиране

    Гале, вече се запознахме с Пепина, но срещата стана много спонтанно и нямаше време да се уговорим и с теб, но ще направим нова среща в началото на 2010, така че стягай се!
    Очаквам и други желаещи да се включат.
    Мислете предложения за ден, час и място на срещата

    Весело посрещане на Новата година! Дано тя ни донесе много здраве и време за любимото хоби!

  5. #5

    Подразбиране

    На линия съм за среща. Много ще се радвам да се запозная с вас. Казвате час и място и пристигам .

  6. #6

    Подразбиране

    Дааааааааа ,запознахме се с Петя ,благодарение на Роси (rostso)
    Беше много хубава мини среща , поне аз си изкарах страхотно в компанията на Светлето(Светлана Петрова), Роси(rostso) и Петя (napetia)

  7. #7

    Подразбиране

    Другия път непременно да ми се обадите, много ми се иска да се запознаем.

  8. #8

    Подразбиране

    Привет и от мен,аз също съм от Поморие макар сега да съм малко далече,но ще се радвам ако се запозная с вас.Ако живот и здраве се организира среща средата на февруари тогава си идваме за малко ще се радвам да присъствам.

  9. #9

    Подразбиране

    Много се радвам, че нашата дългоочаквана среща се осъществи!
    При всяка възможност ще отскачам до Поморие, за да ви видя и да си побъбрим.

    Eто ги и снимките от срещата на 26.12.2009 в Поморие


  10. #10

    Подразбиране

    И аз Ви се радвам, защото няколко срещи в София ги пропускам по независещи от мен причини. Но се надявам, не някой път ще успея.

  11. #11

    Подразбиране

    Браво ,Роси мини срещата в Поморие е документирана!
    Дано скоро си организираме още една

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    Привет и от мен,аз също съм от Поморие макар сега да съм малко далече,но ще се радвам ако се запозная с вас.Ако живот и здраве се организира среща средата на февруари тогава си идваме за малко ще се радвам да присъствам.
    Здравейте момичета,
    наближава средата на февруари, Живи казвай кога идваш насам и да се организираме да се видим
    Пък ако случим и на хубаво време...

  13. #13

    Подразбиране

    Отново ви призовавам за среща
    стига сте шиели по къщите, ами дайте да се видим, времмето е чудесно, може да направим седянка на открито

  14. #14

    Подразбиране

    Аз съм за , само кажете кога и съм на линия

  15. #15

    Подразбиране среща

    Реклама:
    Предлагам тази неделя (18.04) следобяд към 14:30ч. - 15ч.
    За място предлагам Кораба, намира се в началото на главната улица, до градския часовник.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •