Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    Ех, много сте несериозни тука по морето, а още не е започнал сезона
    Добре, че поне с Галето се видяхме, пък ако щете ни завиждайте, ама си прекарахме чудесно

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране

    Редактирано от rostso : 14.08.2010 в 18:13.

  4. #19

    Подразбиране

    Сладурани, не устояхте да не се видите
    Чии са тези красоти? Много ми харесват.

  5. #20

    Подразбиране

    Е, как може да отида до Бургас и да не си видя дружките от форума!

    Това са творения на моята мила приятелка pepina.
    Дракона си е мой.
    А Япония е на Светла Петрова.

  6. #21

    Подразбиране

    Аз искам да попитам къде се продават тези прекрасни творения - защо няколко пъти ме питаха от къде могат да се купят таива неща.

  7. #22

    Подразбиране

    Ей, Роси...мислех си аз, че ще идваш и заформяш среща, ама на уви не стана работата. Жалко че изпуснах!

  8. #23

    Подразбиране

    Светле, пагодата ти е страхотна!
    Отново Петето ме учудва кога е смогнала да ги избоцка тези чудесии...
    Роси, драконът ти е бижу! Остава да му измислиш някоя подходяща рамка (нещо огнено ще му отива)

    Абе Гале, тези мъници твои ли са или на Петето?

    Между другото разбрах, че организаторката на изложбата в музея имала магазин за гоблени в Поморие, но още не съм ходила
    А пък до общината продават готови комплектовки, но и там не съм надникнала...нали съм все с ремаркето и не става

    Целувки на всички и доскоро надявам се!

  9. #24

    Подразбиране

    napetia,

    Е, Петенце, изтърва.....(като не си вдигаш телефона)..... Нищо... следващия път ще се включиш.....

  10. #25

    Подразбиране

    Пете, на снимката няма мои гоблени на pepina са мъниците - аз имам 2 от тях ушите, чакат още 2 да бъдат избоцкани.
    Аз ходих в магазина до Общината има много хубави неща не са само щампи. Изкушението е много голямо там

  11. #26

    Подразбиране

    galle74 къде по-точно се намира този магазин за гоблени до общината ? Аз съм в новата част на Поморие и скоро не съм ходила към общината , ще ми бъде интересно да посетя магазинчето

  12. #27

    Подразбиране

    Искам да добавя към обяснението което е дала към снимките Роси, че красивите картички квилинг са на Светлето има златни ръце тази жена , освен че бродира създава и такива красоти (квилинг)!!!!

  13. #28

    Подразбиране

    Пете(napetia) липсваше ни на срещата!Всичко стана много набързичко , но се надявам следващия път да се видим ,като приключи сезона

  14. #29

    Подразбиране

    pepina,магазина е като тръгнеш покрай Общината в посока плажа от дясно има голям бял магазин за хавлиени изделия в него има щанд за гоблени. Мисля , че няма как са до сбъркаш от ляво се пада Токалиев. Обади се като идваш към града ще се радвам да се запознаем.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Среща на гобленарките в Бургас:

    СРЕЩА НА 18.ДЕКЕМВРИ (СЪБОТА) 14.00 ЧАСА - ДО ЧАСОВНИКА .
    ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ .ПРИЕМАМЕ И ГОСТИ
    ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПРИКАНВАМ НЕ САМО БУРГАСКИТЕ ГОБЛЕНАРКИ, НО И ТЕЗИ ОТ ПОМОРИЕ, АЙТОС ,ВЕТРЕН ... ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯТ

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •