Показване на 1 до 15 от 76

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране игра

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Кате, много си права.
    Ние вече няколко пъти обсъждахме да има стена на позора / издънили се по всякакъв начин форумки с последствия за останалите - не само в игрите/. Имената изписани там да не участват в други игри и когато някой ги прочете да си има едно на ум преди да има вземане даване с определата съфорумка. Така няма да има големи изненади. Ама така и не се появи тази стена. Гадничко е май, обаче поне няма да има разочаровани и излъгани. Срещу празник хич не е приятно, ама хич.
    И май е време за точен регламент. Абе тези рускини все ги споменавам, ама наистина са много дисциплинирани. Каквото има в регламента, това и в подаръците, ни повече, ни по-малко. А ако имаше такива издънки до сега и във форум нямаше да са вече.
    Кроти, Pepen, anito11, много, много съжалявам за разочарованието. Но всяко зло е за добро. Убедила съм се, че тази поговорка е на 100% вярна.
    По празничите изненадвашо ще ви се случи нещо много, много хубаво и неочаквано, и ще забравите всички огорчения.
    И да не забравите да ми се похвалите след празниците Те чудесата по Коледа стават, нали знаете!!!
    Весели празници на всички!
    Искам да уточня, че аз все пак получих подарък /на 22.12. - пътувал 21 дни, според регламента/. Но моето другарче е наблегнало не на бродерията, а на закупените подаръци. Така ме връхлетя с пълна сила изразеното от мен мнение преди да си получа подаръка, че се измества акцента на играта от ръчно изработен предмет, включващ бродерия към закупени неща от магазините, което за мен опорочава самата игра.
    Като добавим към това и датата на получаване на подаръка /имаше обявен срок за изпращане в регламента/ ... не се почувствах много комфортно.
    Добавете към това и получено съобщение на лични от моето другарче предния ден с искане веднага да докладвам за получаването на подаръка /изпратен на предния ден 19 или 20.12. доколкото става ясно/, че се притеснявало ...
    Не знам ... вие съдете дали е нормално това.
    Получих си подаръка /децата ми го взеха, че бях на работа на 22/, писах на другарчето и Манка - да не се притесняват, публикувах си си подаръка, като акцентувах на ръчната изработка /защото според мен това е най-стойностното - човешкия труд/.
    Все пак весели празници на Всички съфорумки!!!! Не позволявайте дребните неволи да Ви вгорчат делника, но когато вие сте на ход - бъдете точни и коректни, за да няма после недоволни!!!
    Редактирано от anito11 : 23.12.2010 в 16:49.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •