Показване на 1 до 15 от 76

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    Хора с вкусове всякакви!Когато човек участва в подобни игри трябва да е подготвен и за недотам приятни изненади . Според мен в името на добрият тон човек трябва да знае кога тактично да си премълчи!
    Рали, пишеш, че в името на добрия тон, е трябвало да замълча и преглътна. Защо да го правя? Другарчето ми не само закъсня с изпращането на подаръка твърде много(ако го бях получила навреме, може би щях да преглътна), но и въобще не с е постарало. Това е явно неуважение, поне аз така го приемам. Ако е нямала възможност да направи нещо, което и на нея самата да и хареса и си сложи в къщи, да не се е записвала в играта, все пак имаше достатъчно време за подготовка! Така, както аз, ти и много други сме направили. Отделили сме достатъчно време и сме вложили доста труд, за да направим нещо, което на нас самите ни харесва, а не да отбием номера!Разгледах гоблените и, със сигурност, няма да си окачи нищо от изпратеното ми в къщата си, не е това вкусът и. Има избродирани чудесни неща, значи може, не е начинаеща, че да я оправдая. Явно гледа на играта несериозно или по-точно ако може тя да получи нещо хубаво, а самата да мине как да е.
    Знаеш, че ми предстоеше пътуване и въпреки всичко, се постарах да направя гобленчетата за другарчето си, даже се притеснявах, че ще закъснея с изпращането..
    С удоволствие ще се разменя с нея, нека ми изпрати подаръците, които тя получи и аз ще и върна нейните, а може и просто така да и ги върна, на мен не ми вършат никава работа и не ме радват въобще.
    Понеже повечето, които не си харесват подаръците премълчават, за това и нещата си продължават. Не става въпрос за купени неща, става дума за вложен труд и усилия!!!
    Ценя много повече едно хубаво гобленче, отколкото кутия купени скъпи бонбони или нещо друго!

    Манка, ти нямаш никава вина, ти само координираш нещата, но виждам, че доста хора са все още без подаръци

  2. #2

    Подразбиране

    Таня, подкрепям те напълно, като гледам колко старание ти си положила в изработения от теб подарък!
    Но, да ти кажа почуствах се засрамена от твоите думи, понеже подаръкът, който аз направих за играта не е стандартен гоблен, просто ми се искаше да е нещо различно. От тук нататък си взимам бележка и ще се старая много повече, надявам се и всички останали, които участват в игрите!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    Таня, подкрепям те напълно, като гледам колко старание ти си положила в изработения от теб подарък!
    Но, да ти кажа почуствах се засрамена от твоите думи, понеже подаръкът, който аз направих за играта не е стандартен гоблен, просто ми се искаше да е нещо различно. От тук нататък си взимам бележка и ще се старая много повече, надявам се и всички останали, които участват в игрите!
    Лени, в твоя подарък се чувства старание и желание да направиш нещо различно, вложила си труд и любов, а не е претупан за отбиване на номера.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •