Лошо, дами, много лошо!!!
Подкрепям напълно Кроти и то по много причини, а за това, че бях малко против това да се каже на всеослушние във форума, причината е само ЕДНА ЕДИНСТВЕНА!!!!!!! И това е, че е играта е посветена на големия християнски празник.

От доста време се вихри изключително лицемерие в тези игри, повярвайте ми имам лични наблюдения! Има дори момичета изказали се и преди, и в тая тема в тона на "добрия дух", а колко лоши думи чух за получените от тях подаръци в някои от игрите..........
Имам и приятелки, които въпреки разочарованието пак се решиха да участват и пак съжалиха, но въпреки всичко не казаха и една лоша дума...запазиха добрия тон. Но вече не учатват..
И още една причина в подкрепа на Кроти, и ме обвинявайте и хокайте колкото и да искате. Нямам никакви линчи наблюдения за дамата изпратила подарък в тази игра на Кроти, но спомнете си..... май имаше нещо пак с нейно "участие" в игрите преди време...., а колко хора я защитиха тогава. Сега какво е обяснението? Защото тогава мисля, в подаръка нямаше НИКАКВА бродерия!

Моято основание да не участвам в игрите е, че не съм сигурна в себе си, че ще мога да спазя срокове и изисквания. Но изглежда има дами, които не мислят, че това ТРЯБВА да е основната причина за участие! И това според мен трябва да заляга в регламента. И държа да подчертая, че за мое щастие нямам разочарование до сега!
А съшо и това излагане на всичко на показ... какво значение има колко шоколад и джвъчки от най-близкото левче има в подаръка... само бродираното или създадено от собствените ни ръце има значение, не трявба ли само това да се показва?!?

И на бързащите да кажат, че се изказвам в защита на Кроти, защото ми е близка: Прочетете пак написаното от мен по нагоре!
Е, може би нямаше да съм толкова остра, ако не беше за нея, но тоя път нямаше да спазвам лицемерния "добър тон" !