Показване на 1 до 15 от 76

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Да и аз.Не очаквах,че някои от другарчетата ни ще имат претенции към подаръка,който очакват.Според мен най-важното е подаръкът да е от сърце.Когато се записах в играта не очаквах,че ще ме сполетят такива неща в личния живот...месец преди празниците.Уви,хора сме,а живота е толкова непредсказуем

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета, винаги ще има някой който да развали настроението на останалите и най-вече на другарчето, което изпраща подаръка. Тези игри си ги правим ние, за да си повдигнем настроението за предстоящите празници. Лошия тон и острите реплики мисля, че са напълно излишни. Всеки се е постарал според възможностите си. Да бъдем хора! По Коледа стават чудена! Хубави празници на всички!

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, напълно съм съглагна, че игрите трябва да ни носят радост!

    Обаче... От друга срана - не трябва да си затваряме очите и да премълчаваме гафове като неспазване на правилата на играта (няма ушита бродерия или подарък получен след Нова Година). Остава горчивина и разочарование у получатела на такъв подарък. Би следвало да сме съпричастни, защото всеки от нас можеше да е на неговото място...... Прав или не - добре е да има място, където човек да си каже какво го е наранило.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •