Момичета ,чета изказванията Ви и трябва да призная ,че съм съгласна с всички мнения.Има подаръци ,които наистина може да са само за отбиване на номер ,но има и красиви неща ,които също може да не зарадват другарчетата ,защото просто не са по вкусът им.Аз също участвах в две игри и се отказах ,не защото не ми харесаха подаръчетата които получих ,а защото умирах от притеснение дали ще се хареса подаръчето ми на другарчето което имам.
Мисля ,че игрите са наистина тръпка и не е лошо да ги има ,но не може ли в регламента за залегне например наред със записването ,всеки участник да постави и две-три гобленчета които би си ушил? По този начин би се избегнало недоволството от получената бродерия,а изненадата се запазва ,защото няма да се знае кое ще бъде избрано.Ще бъде и облекчение ,че няма да се чуди човека които ще изпраща подаръка, какво да избере. Всичко допълнително към бродерията ще остане според вкуса и възможностите .
Определя се горе долу с каква големина да са бродерийте и всеки предварително ще си хареса нещо което да съответства на изискванията.
Тези моделчета да не се използват от други извън играта за същия човек за да не се получи дублаш.
Измислете как точно да промените част от регламента за да няма недоволни ,които си казват и други които мълчат. Наистина игрите трябва да носят радост ,а не да са повод за дразги и неприятни изживявания.
Кроти ,съжалявам ,че се получи така с теб .Ти с голямо желание направи твоето подаръче!Не се ядосвай! Пуши една цигара ,изпий една чаша и посрещни с усмивка предстоящите празници!