Показване на 1 до 15 от 76

Threaded View

  1. #13

    Подразбиране

    Кроти, искрено съжалявам, че така се получи при теб, зная че ти си един прекрасен човек, подаръка за твоето другарче беше фантастичен. ИСКАМ ДА ТИ КАЖА, ЧЕ ЗА ПРЪВ ПЪТ ПИША МНЕНИЯ ОТНОСНО ИГРИТЕ - НАИСТИНА ТИ ПРАВИ ЧЕСТ, ЧЕ ПОСТЪПИ ТАКА. Участвам редовно в последните игри, също съм се разочаровала, макар и само веднъж и за да не създам конфликт си премълчах, дори тогава не показах и подаръка си. Също така премълчах и поради факта, че не бях сигурна дали не съм разочаровала и аз моите другарчета в игрите, въпреки че винаги съм се старала и то много, правила съм подаръци според възможностите си. НО ВИНАГИ СЪМ СЕ ПРИДЪРЖАЛА КЪМ РЕГЛАМЕНТА. Твърдо заставам зад теб, не че съм подготвяла кой знае какви подаръци, но винаги го правя от сърце, защото за мен е удоволствие да шия - ТАКА ЧЕ ОТ МЕН ИМАШ ЕДИН ПОДАРЪК ДА ЗНАЕШ!!! Подкрепям твърдо идеята за строг регламент за игрите - размер на бродерията и допълнението /напр. ножица, панама, гобленче и пр./. Тази година например бие на очи подаръка, който Сисак получи - не беше честно. Сигурно има и още не съм разглеждала всичко.
    Весели празници на всички!
    Манка, ако имаш рекламации - пиши!
    Редактирано от daniel4i : 23.12.2010 в 20:02.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •