Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 76
  1. #46

    Подразбиране игра

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Кате, много си права.
    Ние вече няколко пъти обсъждахме да има стена на позора / издънили се по всякакъв начин форумки с последствия за останалите - не само в игрите/. Имената изписани там да не участват в други игри и когато някой ги прочете да си има едно на ум преди да има вземане даване с определата съфорумка. Така няма да има големи изненади. Ама така и не се появи тази стена. Гадничко е май, обаче поне няма да има разочаровани и излъгани. Срещу празник хич не е приятно, ама хич.
    И май е време за точен регламент. Абе тези рускини все ги споменавам, ама наистина са много дисциплинирани. Каквото има в регламента, това и в подаръците, ни повече, ни по-малко. А ако имаше такива издънки до сега и във форум нямаше да са вече.
    Кроти, Pepen, anito11, много, много съжалявам за разочарованието. Но всяко зло е за добро. Убедила съм се, че тази поговорка е на 100% вярна.
    По празничите изненадвашо ще ви се случи нещо много, много хубаво и неочаквано, и ще забравите всички огорчения.
    И да не забравите да ми се похвалите след празниците Те чудесата по Коледа стават, нали знаете!!!
    Весели празници на всички!
    Искам да уточня, че аз все пак получих подарък /на 22.12. - пътувал 21 дни, според регламента/. Но моето другарче е наблегнало не на бродерията, а на закупените подаръци. Така ме връхлетя с пълна сила изразеното от мен мнение преди да си получа подаръка, че се измества акцента на играта от ръчно изработен предмет, включващ бродерия към закупени неща от магазините, което за мен опорочава самата игра.
    Като добавим към това и датата на получаване на подаръка /имаше обявен срок за изпращане в регламента/ ... не се почувствах много комфортно.
    Добавете към това и получено съобщение на лични от моето другарче предния ден с искане веднага да докладвам за получаването на подаръка /изпратен на предния ден 19 или 20.12. доколкото става ясно/, че се притеснявало ...
    Не знам ... вие съдете дали е нормално това.
    Получих си подаръка /децата ми го взеха, че бях на работа на 22/, писах на другарчето и Манка - да не се притесняват, публикувах си си подаръка, като акцентувах на ръчната изработка /защото според мен това е най-стойностното - човешкия труд/.
    Все пак весели празници на Всички съфорумки!!!! Не позволявайте дребните неволи да Ви вгорчат делника, но когато вие сте на ход - бъдете точни и коректни, за да няма после недоволни!!!
    Редактирано от anito11 : 23.12.2010 в 16:49.

  2. #47

    Подразбиране

    Ей, хора!хем ми е тъжно,хем съм щастлива.Аз лично започнах да се подготвям още през есента,избирайки бродерия,която би се харесала .Избродирах "Заснеженото градче" без да знам кое ще е моето другарче,защото аз го харесвам.То може да го има или да не го харесва.Не исках да чакам,защото съм доста заета и се страхувах да не закъснея.Аз също получих хубав подарък,както и подарък - изненада.Неприятно ми е,че толкова момичета още не са си получили подаръците,но все пак - не бива да правим генерални изводи!Достатъчно е да научим имената на тези ,които ни разочароваха!
    Редактирано от mina : 23.12.2010 в 17:38.

  3. #48

    Подразбиране

    Мислех си да се въздържа от коментари, но мили момичета този въпрос вече е дискутиран и тогава доста от вас реагираха по неочакван за мен начин и решиха да подкрепят и сложат крилца на подобни изяви.
    Миналата година казах, че лично аз не съм засегната, а напротив трогната и доволна от това което получих, но в същия момент огорчена и разочарована от това което видях като подаръци получени от някои момичета, поставих се на тяхно място, ето защо от тогава не желая да участвам в игрите. Светла Петрова предложи да има определен някакъв размер на ушитото, няколко момичета я подкрепихме, но повечето бяхте против - сега на кого да се сърдим? - на тези които си я карат по стария изпитан тяхен си начин или на себе си - ние ги поощрихме, така че отчасти вината е обща.
    Да се върнем малко назад и да видим, че историята се повтаря:
    http://www.goblenite.org/showthread....142#post330142

    кроти за смелостта да наречеш нещата с истинското им име и мисля, че не само тези три момичета са обидени и има още които таят обида в душите си и се мъчат да бъдат над тези неща, но сигурна съм че горчилката е в тях.

  4. #49

    Подразбиране

    Нова съм във форума и не знаех за тия неща Иначе сигурно щях да помисля повече преди да се запиша. Тя въпросната госпожа, причина за моето разочарование, явно отдавна си я кара по тоя начин, поне толкова успях да разбера
    Нищо, това ще ми е обица на ухото.
    Весели празници на всички

  5. #50

    Подразбиране

    Кроти, искрено съжалявам, че така се получи при теб, зная че ти си един прекрасен човек, подаръка за твоето другарче беше фантастичен. ИСКАМ ДА ТИ КАЖА, ЧЕ ЗА ПРЪВ ПЪТ ПИША МНЕНИЯ ОТНОСНО ИГРИТЕ - НАИСТИНА ТИ ПРАВИ ЧЕСТ, ЧЕ ПОСТЪПИ ТАКА. Участвам редовно в последните игри, също съм се разочаровала, макар и само веднъж и за да не създам конфликт си премълчах, дори тогава не показах и подаръка си. Също така премълчах и поради факта, че не бях сигурна дали не съм разочаровала и аз моите другарчета в игрите, въпреки че винаги съм се старала и то много, правила съм подаръци според възможностите си. НО ВИНАГИ СЪМ СЕ ПРИДЪРЖАЛА КЪМ РЕГЛАМЕНТА. Твърдо заставам зад теб, не че съм подготвяла кой знае какви подаръци, но винаги го правя от сърце, защото за мен е удоволствие да шия - ТАКА ЧЕ ОТ МЕН ИМАШ ЕДИН ПОДАРЪК ДА ЗНАЕШ!!! Подкрепям твърдо идеята за строг регламент за игрите - размер на бродерията и допълнението /напр. ножица, панама, гобленче и пр./. Тази година например бие на очи подаръка, който Сисак получи - не беше честно. Сигурно има и още не съм разглеждала всичко.
    Весели празници на всички!
    Манка, ако имаш рекламации - пиши!
    Редактирано от daniel4i : 23.12.2010 в 20:02.

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря ти Даниелче
    Сисак не заслужаваше да и се случи това, но....Тя изпрати РАЗКОШЕН подарък на другарчето си, а то, след дъъълго забавяне отби номера при мен с боклуци! За това и предлагам на Госпожата, нека ми даде подаръка който получи, пък аз ще и върна нейния. Аз така или иначе ще и го върна, но днес не успях да смогна. След празниците ще и го пратя да му си се "радва"

  7. #52

    Подразбиране

    Кроти, миличка ако искаш вярвай съвсем случайно дадох Сисачето за пример, защото това, което тя получи като подарък ми направи впечатление, но едва след твоя пост аз забелязах, че тя е изпратила подаръка на въпросната госпожа, който също като твоя е приказен - ЖЕСТОКО СЪВПАДЕНИЕ!

  8. #53
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Мила, Кроти, ако това ще те успокои, аз също имам "подарък" от въпросната госпожа, който е на съответното място в коша за боклук! Тези неща, може би, целяха да кажат: "Извинявай!" за един друг гаф, за който не споменавам, няма смисъл. И се чудя защо се записват в игри като нямат намерение да спазват правилата и да отбиват номера? Казвам го открито и хич не се притеснявам от това дали някой ще се сърди или ще ме съди! Не се ядосвай за хорските грешки! Весели празници!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  9. #54

    Подразбиране

    Е най-накрая кой ще напише името на въпросната госпожа?
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  10. #55

  11. #56

    Подразбиране

    Не мога да повярвам????????!!!!!!!!!!!!
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  12. #57

  13. #58
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Никой не може! Видя ми се свестна жена, а то...
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  14. #59

    Подразбиране

    До скоро тя бе така активна във всички теми и
    показваше невероятни красоти на които искренно
    се възхищавах!!!!!!!!!!
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили момичета мисля,че достатъчно се изписа по темата.Да не си разваляме хубавия празник с негативи.Завършваме коледната игра с гръм и трясък.Много съжалявам за всички които са се почувствали засегнати
    ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •