Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 76
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от i.p.stamenova Виж мнение
    До скоро тя бе така активна във всички теми и
    показваше невероятни красоти на които искренно
    се възхищавах!!!!!!!!!!
    Така е, но това са неща, които шие за себе си. За играта - отбива номера с нещо, което никога няма да окачи в дома си! Има си собствена страничка и там е снимала всички получени от нея подаръци и избродирани от нея гоблени, но нещото(не мога да го нареча гоблен) който получих го няма там , явно сама се срамува да го покаже Да е жива и здрава, след празниците ще си получи нещата обратно

  2. #62

    Подразбиране

    Кроти, миличка, чак ми е болно като чета постовете ти. Не се ядосвай за глупостта на другите, жалко е че е в навечерието на прекрасен празник. Може да се поправи, знае ли се по КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА. ВЕСЕЛА КОЛЕДА МИЛА, НА ТЕБЕ И СЕМЕЙСТВОТО ТИ МНОГО КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!

  3. #63

    Подразбиране

    Пиша за последно и ще помоля след това Манка да заключи темата. Идва време за празнуване
    Ще се опитам да обясня, защо според мен се е получило така с моя "подарък" от играта. Поразрових се из страничките и мненията на въпросната дама и открих следното:
    Провеждала е благотворителен базар, което е похвално, но...
    1. Явно е чакала да свърши базара и тогава е изпратила нещата, за това и пристигна толкова късно, но все пак спази срока. До тук нищо лошо, освен,че очакването ме поизнерви, не напразно има една стара клетва - "Да чакаш и да не идва..."
    2. Почти сигурна съм, че изпратените ми неща са останали непродадени на базара и тя е решила с тях да си отбие номера, прибавяйки към тях една комплектовка на Пермин. От това може да съдите с какво качество са, а и пораждат в мен съмнение дали са изрботени от неяс такова отвратително качество на изработка са, а повечето са виждали нещата и.
    След празниците и връщам подаръка, да си го запази за следващия благотворителен базар.
    На всички които ме подкрепиха и посъветваха да не се ядосвам, искам да кажа, че не се ядосвам, но не мога да отмина с лека ръка такава явна проява на неуважение. Днес съм аз, утре жертва на подобна проява ще бъде някоя друга, по всяка веротност нова във форума каквато съм аз. За това дадох гласност на нещата.


    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

  4. #64

    Подразбиране

    Момичета,усмихнете се и посрещнете празниците както подобава.А skorpion е първата съфорумка на която се възхищавах и все още от това ,което шие за себе си,но явно не полага същото старание когато приготвя подарък за другарче.Аз бях първата ,която разочарова -подаръка ми беше без никаква бродерия,предложи да ми изпратела после щото не била разбрала.Аз отказах и я посъветвах да направи повече за следващото си другарче,за да няма други разочаровани.Е,явно не си е взела поука.Но след толкоз шум дето се вдигна се надявам да има проммяна ,а не всички да упрекнат другарчетата и ,които е разочаровала,както стана в моя случай-бях наречена материалистка ,интересчийка, била съм мънкала и занимавала всички с глупости.Затова пращайте си изненади на приятелките от форума,приготвени от сърце и оставете тези игри-винаги има разочаровани.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  5. #65

    Подразбиране

    Писах в темата за подаръците-не съм видяла тази тема!
    Абе Вие като какви се изживявате???????

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Писах в темата за подаръците-не съм видяла тази тема!
    Абе Вие като какви се изживявате???????
    На това му се казва ДЕБЕЛООЧИЕ! Нямам думи ...

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Писах в темата за подаръците-не съм видяла тази тема!
    Абе Вие като какви се изживявате???????

    Реши сама!Ти как мислиш ,ако беше на нашето място!С риск да си навлека някой от тези емотикончета ,от предните постовете разбирам че май не ти е за пръв път!Така че прецени дали да се извиниш културно ,да си вземеш бележка/като не те устройват игрите -не участвай/ или да продължиш в същия дух/дебелоочие/!Избора е твой!Вярвай ,умея да хваля , но и да "набивам канчета"!Дори не ми е смешно вече!

  8. #68

    Подразбиране

    аз едно не мога да се начудя,как нещо което не би си го избродирал за себе си го правиш за подарък?Аз не мога да шия нещо което не ми харесва,защото не ми доставя удоволствие.Искало ми се е да участвам в игра и съм се спирала защото темата не ми е присъща.
    Наистина трябва да има по строги правила относно размери или бодове,защото пак може да се избродира нещо с 10 бода на панама 2х2 метра.Лощото е че пак ще има такива които няма да се стараят или няма да изпратят подарък.
    Относно добавките е спорен въпросът защото един може да си позволи шоколад от 2 лв,а друг всякакви изкушения за 200 лв. конци,готови комплектовки и т.н.,така че и тук може би трябва да има някаква стойност.
    Трябва да са по -конкретни нещата,а хората коректни,за да има радост за всеки и да не се чувства ощетен.
    Браво на потрудилите се ,защото има такива.За мързеливите трябва да има "стена на позора".
    п.п.Аз примерно шях да съм възхитена от избродирана топка за елхата/нещо на пръв поглед малко и не изискващо много време,но като не знам как става/.Може би точно в това се състои отговорът на въпросът какво би харесало на другарчето,малко ровене на мнения,подпитвания,проучвания и т.н.

  9. #69

    Подразбиране

    Съгласна съм с това, че правилата за участие в игрите, трябва да се променят. До колкото разбирам, отдавна се дискуртира това, но нещата си остават същите.
    Това е гобленарски форум и тежеста трябва да пада върху сътвореното със собствени ръце, а не върху допълненията. Или въобще да отпаднат тези допълнения или да не се снимат и показват. Така ще може по-ясно да се види, какво е сътворено.

  10. #70

    Подразбиране

    ако ми позволите и аз да изкажа мнение!
    Разгледах в един английски форум, там има коледна игра, но правилата са избродирана картичка и подаръче на стойност 5-7 лири. Мисля си, че и тук трябва да има по-конкретни правила, но другото, което си мисля е, че Манка едва ли ще иска да хаби повече нерви!

  11. #71

    Подразбиране

    С риск да кажа кое е моето другарче, ще покажа бележката с която е пуснат подаръка на 21.12. Понеже майка ми го е пускала, са и казали , че на 23.12 трябва да е пристигнал.



    Върнали са я от централната поща защото нямали жълти кутии, но тя е отишла в друга поща и го е пуснала.

    Наистина съжалявам, че не можах да изненадам Ани точно за Коледа.

    П.С от 20.12. работя без почивен ден, имаме страшно много работа, брат ми си дойдоха от чужбина и за интернет не ми остава и минутка...
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  12. #72

    Подразбиране

    Мисля,че тази дискусия отдавна прескочи добрия тон и развали удоволствието/на тези ,които могат да го изпитат/ от играта.Ние сме различни - по възможности,по свободно време,по вкус ако щете.Рискове има и аз лично съм била винаги готова да ги приема.Личното разочарование,не бива да се отразява на всички.Има хиляди елегантни възможности да се изрази неудовлетворение, като смятам,че на първо място - отношенията трябва да се поставят пред този ,когото критикуваме.Никога не съм одобрявала лицемерието, но понякога то е част от доброто възпитание.

  13. #73

    Подразбиране

    Mina, напълно си права! Пристъпвайки към участие в подобни инициативи човек би трябвало да бъде умерен и да знае че поема и съответния риск все пак... Хора различни, различни възможности, различни характери... Кроти така наСПАМи целия форум в редица теми, проглуши на хората ушите със злобни упреци и то не само по адрес на провинилата се към нея съфорумка, та се чудя всъщност, доколко участието и е било безкористно...
    И...Кроти да вземе да се укроти, че на хората им омръзна да и четат крясъците по празниците...

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от makrat Виж мнение
    Mina, напълно си права! Пристъпвайки към участие в подобни инициативи човек би трябвало да бъде умерен и да знае че поема и съответния риск все пак... Хора различни, различни възможности, различни характери... Кроти така наСПАМи целия форум в редица теми, проглуши на хората ушите със злобни упреци и то не само по адрес на провинилата се към нея съфорумка, та се чудя всъщност, доколко участието и е било безкористно...
    И...Кроти да вземе да се укроти, че на хората им омръзна да и четат крясъците по празниците...
    Мила makrat, ти може и да не можеш да разбереш и по тази причина да ти е писнало да четеш "крясъците" на кроти, но аз и не забелязах да си участвала до сега в игрите. А това за мен означава, че не си усетила тръпката на проучването на интересите и вкуса на съвършено непознато за теб другарче по хоби, старанието да изработиш за него и да избереш за него, нещо което хем да му хареса, хем да го впечатли, хем да го провокира... И след всичко което си вложил от себе си за да зарадваш някой с теб просто да не се отнесат по същия начин (това е най-меко казано) е доста разочароващо. А всичко което описах по-горе, мога да гарантирам, че кроти го прави - не само в сегашната, но и в предишни игри - не я познавам лично - но ми е била другарче в игрите и се смятам за страхотна късметлийка заради това. Най-малко тя е човека който заслужава да бъде обвинявам в меркантилност. Тя е мила и много , много щедра и услужлива жена. Така че, преди да изказваш крайни мнения, е добре да проучиш ситуацията и да си създадеш впечатления за хората, които участват в нея.
    Хубава вечер ти желая! И Весело посрещане на оставащите празници.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ти за проучването, m rija Аз мисля, че изводите може всеки да си ги направи, четейки във форума, тъй както и ти направи своите набързо...
    И мнение може да изказва всеки, независимо от това участвал ли е или не в игрите. Своето си мнение създадох именно внимателно четейки всички постове, без да съм имала щастието да ме посъветваш преди това как именно се прави.
    Не познавам и не защитавам никого от смъртно провинилите се в играта съфорумки, увесени на "стената на срама", но нещата доста се преекспонираха вече!
    Редактирано от makrat : 28.12.2010 в 17:52.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •