Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 76
  1. #1

    Подразбиране Оплаквания,дебати,дискусии относно игрите...........


    Ако има нещо да се обсъжда,ще пишем тук,да не се развалят хубавите темичкииииии

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Мила,
    Какви оплаквания?Аз съм в луд възторг от полученото внимание.Участвам за първи път и вече ще зная за следващия път как да се представя.Нека се радваме на всички подаръци,защото те показват колко много сме сплотени,
    Нали?
    Баба още не е заспала.А моят часовник събра очите на съседката ми, а играчките на дъщеря й,а портрета ми от teen-f и на двете

  3. #3

    Подразбиране

    Нищо де,нека има и такава тема,мила Маша

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    Do sega uchastvah samo v edna igra i ne prejiviah nikakvi problemi.. No ako niakoi prejiviava, togava ima neshto da se opravi.. Zashtoto moje da doide den i na men shte se sluchi sishtoto..
    Nikoga ne sim se interesuvala koi kolko neshta prashta na drugite hora.. Spored men niama znachenie..
    Sishto taka niama za kakvo da govorim zaradi vkusa na horata, tova e neshto sivsem drugo.. İma hora obichat tova, drugite onova..
    No mislia che nai vajnoto e pone da se lichi che niakak si se ushilo neshto ot sirtse.. Da shiat takiva neshta koito iskat sami da gi pritejavat.. Mai tova e nai golemia problem no ne znam kak shte se opravim..
    Niama kak da ne se priznavam che emotsiite v "Podaritsi izvin igrata" e vinagi po predizvikatelna za men..
    Tova sa moite mnenia

  5. #5

    Подразбиране

    а вие госпожо...не бъдете толкова критични към хората,трябва да бъдете малко по-мила...това,че подаръкът ми неоправда очакванията ви не значи че трябва да ме хокате така пред хората...мисля,че все пак не трябваше да реагирате толкова импулсивно(явно не аз се водя по емоциите си) трябва във всяко нещо да се търси полужителният край на нещата...а не както вие ме изкарахте най-некадърната във целият форум...нямаше нужда от целият този цирк...

    с уважение ...

    След това вече съм няма.

  6. #6

    Подразбиране

    А аз потресена.Нямам думи...
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #7

    Подразбиране

    Само едно пояснение, Лили е цитирала другарчето си, а не се изказва по предно мнение в темата.
    Пиша това, защото постът с мнението вече го няма, за да не се получи недоразумение

  8. #8

    Подразбиране

    Знам аз за цитата нямам думи...направо онемях от грубостта в това ЛС.От 2 години съм във форума но никой никога не е държал такъв груб език към която и да е от съфорумките...
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #9

    Подразбиране

    господи не съм вярвала че може да се случи нещо такова

  10. #10

    Подразбиране

    Да и аз.Не очаквах,че някои от другарчетата ни ще имат претенции към подаръка,който очакват.Според мен най-важното е подаръкът да е от сърце.Когато се записах в играта не очаквах,че ще ме сполетят такива неща в личния живот...месец преди празниците.Уви,хора сме,а живота е толкова непредсказуем

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, винаги ще има някой който да развали настроението на останалите и най-вече на другарчето, което изпраща подаръка. Тези игри си ги правим ние, за да си повдигнем настроението за предстоящите празници. Лошия тон и острите реплики мисля, че са напълно излишни. Всеки се е постарал според възможностите си. Да бъдем хора! По Коледа стават чудена! Хубави празници на всички!

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета, напълно съм съглагна, че игрите трябва да ни носят радост!

    Обаче... От друга срана - не трябва да си затваряме очите и да премълчаваме гафове като неспазване на правилата на играта (няма ушита бродерия или подарък получен след Нова Година). Остава горчивина и разочарование у получатела на такъв подарък. Би следвало да сме съпричастни, защото всеки от нас можеше да е на неговото място...... Прав или не - добре е да има място, където човек да си каже какво го е наранило.

  13. #13

    Подразбиране

    Тук не става въпрос за възможности,всеки си прави сметката дали има възможност да се включи в играта.След като си поел ангажимент редно е да го изпълниш не да отбиваш номера. Ясно е че винаги има риск да не улучиш вкуса на другарчето си, но да изпратиш бродерия на която червеното е пуснало боя...не вярвам да има някой който би с е зарадвал на такъв подарък.Игрите имат регламент за да се зпазва и това е с цел да няма разочаровани и ощетени.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  14. #14

    Подразбиране

    Това не е за първи пт и няма да е последен
    а а грубоста на някои хора няма коментар
    АКО НЯМЯШ ЖЕЛАНИЕ ДА СПАЗИШ ПРАВИЛАТА НЕ СЕ ЗАПИСВАЙ
    защото момичетата тук са вложили цялата си любов за да зарадват д-о си и такива неща са обида за всички не само за момичето което е получило или изобщо не е получило подарък

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    В задължителните условия за играта пише относно оформянето на бпродерията да е гоблен ,картичка или всеки да я оформи както прецени.Мисля ,че ако се постави по строго изискване само за гоблен или картичка няма да има недоразумения.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •