Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 76
  1. #16

    Подразбиране

    Правилата са си правила.Трябва да се спазват.Който не ги е спазил според мен трябва никога да не участва в нашите игри.По отношение на тези неща съм категорична.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #17

    Подразбиране

    Искам да се оплача, ама много да се оплача!

    Историята ми е следната:
    Прибирам се в 18.30 и виждам съобщение за пратка.
    Тичам бързо до пощата, защото работи до 19.00.
    Взимам си пратката! Разбира се, още в пощата я отварям!
    Почвам да си цъкам, не само на ум, за жалост! Това с цъкането е от възхита! И какво - не знам на кого да благодаря!
    Моля те мила приятелко, идентифицирай се, за да знам на кого да благодаря за прекрасния подарък!


    ИЗДИРВА СЕ ВЯРА ОТ СЛИВЕН!
    Моля те, идентифицирай се, за да ти се представя!

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    Ей, как си признахте бързичко без БОЙ!
    Иначе щях да се терзая............................

  5. #20

    Подразбиране

    Ех, че ние сме малко от Сливен и си имаме само една Вяра
    ИЗДИРВА СЕ ВЯРА ОТ СЛИВЕН!
    Редактирано от manka : 11.12.2009 в 22:40.

  6. #21

    Подразбиране

    След дълго чакане, най-после и аз получих подаръчето си.
    Откровено казано, разочарована съм. Всички пишете възхваляващи дитерамби за подаръците си, но аз ще наруша това фалшиво хвалене. Не ми харерсват нещата които моето другарче е избродирало! Няма дя я хваля, стара форумка е и умее да бродира, но сега е направила неща, които сигурно няма да окачи на стената в къщи! Десетина бода на нещо елементарно за направа на картичка, не са повод за хвалба или пък набързо ушита елхичка с полукръстче и няколко зашити мъниста, сложени недобреопънати в рамка за левче. Единственото нещо, което ми допада е комплелтовката на Пермин, и едно стериопорено сърчице, но то е без бродерия, и това не са неща в които тя е вложила труд и старание.
    Знам, че ще предизвикам недоволство между съфорумките, но хайде да спрем с фалшивите хвалби!
    Всичко е направено за отбиване на номера и без грам старание!
    Обидена и разочарована съм и не го крия. Когато аз приготвям неща за играта, бродирам такива, които с удоволствие ще мога да сложа сама на стената в къщи!
    не се заблуждавайте, от елхичката в действителност е кошмарна, на снимката не си личи защото съм лош фотограф

    това сигурно и първокласник ще го направи по-добре


    С удоволствие ще и върна подаръците обратно, не ме радват!

  7. #22

    Подразбиране

    Ох.... най-накрая!

    КРАЙ НА ЛИЦЕМЕРИЕТО!

    кроти, !

  8. #23

    Подразбиране

    Много съжалявам,че има разочаровани от играта.Мноого ми се искаше всички да са доволни и да не си разваляме коледното настроение

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    Много съжалявам,че има разочаровани от играта.Мноого ми се искаше всишки да са доволни и да не си разваляме коледното настроение
    Щях да си замълча, но стана практика, някои съфорумки да претупват подаръците си, правят неща, колкото да отбият номера, а те самите получават неща, кото са многократно по-добри!
    Хайде да не се лъжем, а да си кажем нещата в прав текст, така за следващите игри ще си помислят, когато приготвят подаръците си. Аз сигурно няма повече да участвам в игрите.
    Говорила съм и с други съфорумки и те са спрели участието си в игрите именно поради тази причина.

  10. #25

    Подразбиране

    Хайде да й е честито и на тази игра
    Подобаващ завършек, няма що! А това, че на някого не му допадат подаръците, които са изпращани, я споделете как разбрахте, че получателите им са лицемерничили На мен лично не ми стана ясно от нито един от постовете?
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    Хайде да й е честито и на тази игра
    Подобаващ завършек, няма що! А това, че на някого не му допадат подаръците, които са изпращани, я споделете как разбрахте, че получателите им са лицемерничили На мен лично не ми стана ясно от нито един от постовете
    Освен форума има и други начини за комуникации и разменяне на мнения

  12. #27

    Подразбиране

    А защо тогава са писали такива отзиви, не е ли по-добре тактично да благодарят и до там
    А на мен всичко, което видях толкова ми хареса, че искам да имам от всички подаръци! Лелеее, ама колко съм нескромна и аз!!
    Но най-много ми хареса моят подарък!!!(В смисъл този, който аз получих. А за изпратеният - надявам се другарчето ми да е останало истински доволно!)
    Редактирано от van4e_to : 22.12.2010 в 20:49.
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  13. #28

    Подразбиране

    Те си знаят
    Разгледах подаръка който е получило твоето другарче - чудесен е, такъв подарък и аз бих хвалила с удоволствие и чиста съвест!

  14. #29

    Подразбиране

    Кроти- мила ,не си разваляй настроението!Ако ти харесва моят подарък който подарих на другарчето си ,обещавам за 8 март да си ми ти другарчето/с изненада разбира се/, че сега лимита , а и силите ми се изчерпаха!Нали знаеш че имам да се отчитам пред тебе ,не съм забравила,но кое по-напред!Така че ако си съгласна да си стиснем ръцето яко!

    Аз продължавам да си чакам подаръка ,та чак ме е смях!Може пък от друга вселена да дойде ,знае ли човек какъв му е късмета!Тя накрая Манка ще каже!Но наистина ми е весело!!!!Толкова подаръци получих от моите дружки ,че дори няма да забележа че един ще ми е по-малко !

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ти Перен. Не съм си развалила настроението, напротив, очаквах, че ще се случи нещо подобно, но не бива да се отминават подобни неща.
    Хич не ми харесва, че доста хора не са си получили все още подаръците. Възхищавам ти се и ти се чудя, как успяваш да смогнеш Явно някои гледат несериозно на играта

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •