Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Smile Здравейте :)

    Здравейте. Казвам се Джулия и съм на 16 години. В момента шия първият си гоблен, който започнах още през 2007-ма година. Сега покрай празниците започнах активна работа по него. Запалих се от любовните романи ( на които съм голяма фенка) Често главните героини шиеха и така реших да се пробвам, а то взе че много ми хареса. Вчера открих този форум и само за 1 ден научих няколко изключително полезни неща. Поздравявам всички тук и се възхищавам на гоблените ви.

  2. #2

    Подразбиране

    Добре дошла в голямото гобленарско семейсво.Ех,така се възхищавам на такива деца,но си нямам момичееее.....

  3. #3

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас.Щом за един ден си научила толкова неща,смятай колко ще научиш занапред,а човек винаги има какво да учи.Аз бях и по-малка от теб когато започнах.Първият го ших от сп."жената днес" и поради неподходящия подбор на цветвете децата сега си го ползват да си завиват куклите.Така също се радвам че все още има младежи,които четат книги,независимо от кой жанр.Скоро може да ги оставиш за да имаш повече време за новото хоби,както стана с мен след като открих форума и се заредих със схеми за незнам колко живота.Ще споделиш ли с нас какво шиеш в момента.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  4. #4

    Подразбиране

    Здравей Джулия и от мен! Много се радвам, че има толкова млад гобленар сред нас. Тук във форума има създадено едно голямо и задружно семейство. Форумките са просто чудесни. Казвам го от личен опит. Сама ще разбереш. ДОБРЕ ДОШЛА!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ви за топлото посрещане и милите думи. Наистина много обичам да чета и дори си имам една задоволителна колекция от книжки вкъщи. В момента шия Червени рози Не е толкова трудно, но още не съм си намерила хитринки за улеснение.
    И искам да попитам нещо, знам че сигурно тук не е мястото, но вие на редове или на квадратчета шиете? И как е по-лесно, защото аз в момента шия на редове.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравей миличка и добре дошла сред нас! На годините на синът ми си и аз направо съм изумена Той винаги е казвал " Мамо днешните момичета не правят такива неща!" Сега ще му кажа аз на него...ето че има и друг вид момиченца.... браво миличка. Има тема за огледалното шиене,прочети там ако имаш време. Това как ще шиеш зависи от теб.Всеки сам избира начина си...както му е лесно. Не знам от къде си, но ако си от моят град...бих ти показала някои неща. За сега...ти желая успех и ти обещавам,че честичко ще посещавам страничката ти!Успех мила!

  7. #7

    Подразбиране

    Да, аз винаги съм от другия тип момичета. Но така си се харесвам и гледам да съм различна и по-интересна от останалите.
    Не се стремя към огледалното шиене, но започнах да се старая да изглежда по-чистичко и прилежно отзад.
    А живея във Враца, явно съм пропуснала да кажа.

  8. #8

    Подразбиране

    Добре дошла ,мила! Тук може много да научиш!А огледалното шиене-кой както го разбираАз съм от най-старите гобленарки,но не го спазвам.А ти си млада и всичко е пред теб

  9. #9

    Подразбиране

    Аз както казах, не ми е приоритет. Даже преди малко си гледам ушитото му се радвам. Едно такова хубаво ми е. Обаче имам чувството, че ако някой го види отзад, ще ми се смее. Благодаря ти за милите думи.

  10. #10

    Подразбиране

    Добре дошла!

    Поздравления от мен за сериозните ти интереси на толкова млада възраст!
    И аз като теб съм отскоро във форума, но момичетата тук са страшно мили и ще научиш толкова много неща!
    Ще чакаме снимки на работата ти!


  11. #11

    Подразбиране

    Аз обещавам да надничам в страничката ти всеки ден , а и синът ми също искаше да види какво си ушила. Той май е най-любопитен...защо ли?

  12. #12

    Подразбиране

    и добре дошла в голямото семейство на гобленарите! Когато бях на твоите години също като теб бях по - различна от останалите, докато те мислеха за купони и дискотеки, аз бързах да се прибера у дома при плетката или гоблена (тогава шиех едни негърчета за студено сервиране,беше модерно). И това ми харесваше.

  13. #13

    Подразбиране

    Не мога да повярвам, че си му казала. Направо започвам да се чувствам като атракция. Засега имам доста малко ушито, но като понапредна, ще снимам.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    и добре дошла в голямото семейство на гобленарите! Когато бях на твоите години също като теб бях по - различна от останалите, докато те мислеха за купони и дискотеки, аз бързах да се прибера у дома при плетката или гоблена (тогава шиех едни негърчета за студено сервиране,беше модерно). И това ми харесваше.
    Благодаря за посрещането. Радвам се, че има и други като мен. Понякога колкото и да ми е било трудно, винаги гледам да правя това, което на мен ми харесва. А и попринцип никога не съм била много по дискотеките. Има време и за тях.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И той не харесва дискотеките, ама не иска и да шие (мъжка работа). Хайде чакаме те да видим какво ще покажеш.Ама не ни карай да чакаме дълго

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •