Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 114
  1. #61

    Подразбиране

    Всичк е много красиво! Коледните ботушки са ми фаворит. Идеята за магнитите е страхотна, особено с български шевици, идеални за подаръци.

  2. #62

  3. #63

  4. #64

    Подразбиране

    Невероятни са , браво на теб, много ми харесаха
    v_g_g@mail.bg

  5. #65

  6. #66

  7. #67

  8. #68

  9. #69

  10. #70

    Подразбиране

    Еха, Калинче, невероятни красоти си сътворила , Честито!

  11. #71

    Подразбиране

    Мерси,напоследък само за дребосъци имам време.

  12. #72

  13. #73

    Подразбиране

    Много са хубави! Чантата много харесах! Честити да ви са! Имам изостанала стара панама от карета, от която имах желание да си измайсторя нещо такова, но няма да се справя добре с ушиването на торбето и затова за сега сдържам това си желание.

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от калинка гроздева Виж мнение
    Прикачен файл 179764Прикачен файл 179765Едно коледна мини играчка,а второто е отдавна ушито ,но сега го оформих.
    Много ви моля, ако пазите схемата и легендата на снежинката, да я споделите с мен, но ако е с размер до 55 на 55 бода. Прочетох, че е ушита отдавна, но ако случайно... Ако ли не - здраве да е!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,чантата и несесера ги давам на една позната шивачка да ми ги сглобява,моята машина е много стара и неможе да шие хубаво.Снежинката е с размери 12 на 12см.,по-голяма е от това което търсите и за съжаление не пазя схемата,тук може да си я закупите(www.eleana-gobelins.com) или да я пуснете за търсене в безплатни схеми.

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •