Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 36
  1. #1

    Подразбиране Официално стартиране на сайта

    Здравейте,

    Съобщаваме Ви, че от днес - 14 Февруари 2006 година, сайта "Гоблените.com – Всичко за Вашето хоби!" е достъпен за всички любители на това изящно изкуство. Четете за новостите от света на гоблените и бродериите – събития, полезна информация за гоблените, тяхната история, полезни и практични съвети както за начинаещи, така и за напреднали, за Ваше удобство е налична и сравнителна таблица на DMC и Anchor цветовете. Споделете собственият си опит с нас и ние ще го публикуваме в нашия сайт, заедно с Вашето име. Специално разработената от нас система позволява създаването на безплатна лична онлайн галерия за всеки регистриран потребител. В нея Вие можете да покажете своите гоблени и бродерии на широк кръг аудитория както в България, така и в чужбина.

    За да се възползвате от всички тези възможности, моля кликнете върху линка* "Регистрация" и следвайте инструкциите. Регистрацията е бърза и лесна, извиняваме се, че не може да се ползват потребителските имена използвани във форума.

    Бихме искали да благодарим на всички наши настоящи потребители и приятели за оказаната подкрепа в нашето начинание. Надяваме се и в бъдеще да срещаме тяхната подкрепа и разбиране, а бъдещите ни потребители бихме искали да поздравим с ДОБРЕ ДОШЛИ!


    С най-добри пожелания,
    Екипа на Гоблените.com – Всичко за Вашето хоби!

  2. #2

    Подразбиране

    Поздравления на екипа на Гоблените.com за чудесния сайт !!!
    Пожелавам Ви много бъдещи успехи!

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления за сайта! Само не разбрах защо ме накара наново да се регистрирам! Ама, :? аз съм търпелива.
    Желая Ви успехи

  4. #4

    Подразбиране

    ХУБАВА ИЗНЕНАДА !

    Дано днес да имам по-малко работа, за да разгледам всичко

  5. #5

    Подразбиране

    Поздрваления за успешния сайт
    Честити на всички !
    Да сме живи и здрави и много любов за всички!
    Искам само да попитам с ника от форума мога ли да вляза и в сайта?

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране Благодаря...

    Браво на екипа!Удържахте си на думата,момчета Ще ми трябва повече време за да го рагледам подробно,но все пак вярвам във вас и ви желая успех!
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  8. #8

    Подразбиране

    Честито за официалния старт, успех!

  9. #9

    Подразбиране

    поздравления Чудесна изненада!Научих новината в ранни зори и веднага го разгледах.Прекрасен подарък за празника :wink:

  10. #10

    Подразбиране

    Oooo pozdravleniya i ot mene Bravo na vas mom4eta

    samo deto pri registratsiyata mi kaza 4e " va6iyat akaunt ne e aktiviran o6tye" da ne bi da e ot si6toto potrebitelso ime

    ama pik sim uporita kato magare i 6te opitam pak da se registriram no sis drugo potrebitelsko :? ime

  11. #11

    Подразбиране

    Поздравления и от мен на екипа за прекрасния сайт Успех

  12. #12

    Подразбиране

    sega ve4e se registrirah uspe6no

  13. #13

    Подразбиране

    Поздравления за сайта. Успех.

  14. #14

    Подразбиране

    Честито и от мен!
    Хубава дата за начало, това е и Рождения ден на синът ми! :wink:
    Успех!

  15. #15
    an_dji
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления на екипа за сайта!! Искам да ви кажа че сам рагистрирана във сайта от около месец, но досега не сам ви писала. Радвам се, че има такъв хубав повод и ден, за да го направя за първи път. Използвам възможността да ви поздравя и с днешните празници. До скоро !!

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •