Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 36

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Официално стартиране на сайта

    Здравейте,

    Съобщаваме Ви, че от днес - 14 Февруари 2006 година, сайта "Гоблените.com – Всичко за Вашето хоби!" е достъпен за всички любители на това изящно изкуство. Четете за новостите от света на гоблените и бродериите – събития, полезна информация за гоблените, тяхната история, полезни и практични съвети както за начинаещи, така и за напреднали, за Ваше удобство е налична и сравнителна таблица на DMC и Anchor цветовете. Споделете собственият си опит с нас и ние ще го публикуваме в нашия сайт, заедно с Вашето име. Специално разработената от нас система позволява създаването на безплатна лична онлайн галерия за всеки регистриран потребител. В нея Вие можете да покажете своите гоблени и бродерии на широк кръг аудитория както в България, така и в чужбина.

    За да се възползвате от всички тези възможности, моля кликнете върху линка* "Регистрация" и следвайте инструкциите. Регистрацията е бърза и лесна, извиняваме се, че не може да се ползват потребителските имена използвани във форума.

    Бихме искали да благодарим на всички наши настоящи потребители и приятели за оказаната подкрепа в нашето начинание. Надяваме се и в бъдеще да срещаме тяхната подкрепа и разбиране, а бъдещите ни потребители бихме искали да поздравим с ДОБРЕ ДОШЛИ!


    С най-добри пожелания,
    Екипа на Гоблените.com – Всичко за Вашето хоби!

  2. #2

    Подразбиране

    Поздравления на екипа на Гоблените.com за чудесния сайт !!!
    Пожелавам Ви много бъдещи успехи!

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления за сайта! Само не разбрах защо ме накара наново да се регистрирам! Ама, :? аз съм търпелива.
    Желая Ви успехи

  4. #4

    Подразбиране

    ХУБАВА ИЗНЕНАДА !

    Дано днес да имам по-малко работа, за да разгледам всичко

  5. #5

    Подразбиране

    Поздрваления за успешния сайт
    Честити на всички !
    Да сме живи и здрави и много любов за всички!
    Искам само да попитам с ника от форума мога ли да вляза и в сайта?

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране Благодаря...

    Браво на екипа!Удържахте си на думата,момчета Ще ми трябва повече време за да го рагледам подробно,но все пак вярвам във вас и ви желая успех!
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  8. #8

    Подразбиране

    Честито за официалния старт, успех!

  9. #9

    Подразбиране

    поздравления Чудесна изненада!Научих новината в ранни зори и веднага го разгледах.Прекрасен подарък за празника :wink:

  10. #10

    Подразбиране

    Oooo pozdravleniya i ot mene Bravo na vas mom4eta

    samo deto pri registratsiyata mi kaza 4e " va6iyat akaunt ne e aktiviran o6tye" da ne bi da e ot si6toto potrebitelso ime

    ama pik sim uporita kato magare i 6te opitam pak da se registriram no sis drugo potrebitelsko :? ime

  11. #11

    Подразбиране

    Поздравления и от мен на екипа за прекрасния сайт Успех

  12. #12

    Подразбиране

    sega ve4e se registrirah uspe6no

  13. #13

    Подразбиране

    Поздравления за сайта. Успех.

  14. #14

    Подразбиране

    Честито и от мен!
    Хубава дата за начало, това е и Рождения ден на синът ми! :wink:
    Успех!

  15. #15
    an_dji
    Guest

    Подразбиране

    Поздравления на екипа за сайта!! Искам да ви кажа че сам рагистрирана във сайта от около месец, но досега не сам ви писала. Радвам се, че има такъв хубав повод и ден, за да го направя за първи път. Използвам възможността да ви поздравя и с днешните празници. До скоро !!

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •