Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 44 от 44
  1. #31

    Подразбиране

    Много интересна темичка,Имам ушит един ключодържател ,но дотам,Не зная къде да ходя да търся празни ключодържатели за да го довърша

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d78152 Виж мнение
    Много интересна темичка,Имам ушит един ключодържател ,но дотам,Не зная къде да ходя да търся празни ключодържатели за да го довърша
    Продават се в OFFICE 1. Струват 48 ст. и са поотделно ключодържателя и капачето. Ето ги моите.
    [IMG][/IMG]

  3. #33

  4. #34

    Подразбиране

    Много хитри нещица и полезни.Идеята е страхотна

  5. #35

    Подразбиране

    А схемата на Хелоу Кити къде можем да го намерим? А някакъв сайт с моделчета има ли?

  6. #36

    Подразбиране

    И в OFFICE 1 не намерих такива ключодържатели,Изгледаха ме като все едно търся от тях кисело мляко

  7. #37

    Подразбиране

    Ключодържатели можеш да намериш в рекламните къщи, но не всички продават.

  8. #38

    Подразбиране

    Преди две седмици си поръчах кючодържатели от OFFICE 1.Имат два размера.Утре ще отида да ги взема.Момичета,давайте схеми или сайт за теглене.

  9. #39

    Подразбиране

    Аз от кое време помолих за схемички да ми пратят,ама... Не мога да тегля ,още не умея.

  10. #40

    Подразбиране

    Разгледайте темата "Миниатюри" - там има доста модели, които могат да се използват.Подробно съм обяснявала как се правят тези ключодържатели в моята тема.Ако искате погледнете и там.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #41

    Подразбиране

    След доста обикаляне успях да намеря и в Сливен, но цената е 2.50 за бройка.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito11 Виж мнение
    След доста обикаляне успях да намеря и в Сливен, но цената е 2.50 за бройка.
    Kaji kakav razmer ti triabva - moga da ti poracham ot poznati v reklamna agencia - nai-skapite sa okolo 0.60 lv!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #43

    Подразбиране

    Момичета аз си намерих ключодържатели но са малък размер.Преди време някои беше шил едни малки балеринки не си спомням кои но много моля ако някои има да ми изпрати.Съжалявам че немога да прикача картинка.
    nristohor@abv.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Реклама:
    Светле, моля те, пусни линк към темата си, че ти прегледах всички теми и не успях да открия обясненията.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •