Показване на 1 до 12 от 12

Тема: rosanka1965

  1. #1

    Подразбиране rosanka1965

    Здравеите казвам са Росица от Добрич.Нова съм в този форум но голямата ми страст са гоблените и затова се регистрирах тук.Шия повече от 20 год. и имам не малко ушити гоблени но сам на вие с компа,когато се науча ще ви ги покажа а до тогава се надявам да имам много приятели от вас.Ще се радвам ако има с кого да споделям страста си.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей Роси, добре дошла във форума и ти желая приятни мигове тук сред толкова прекрасни жени и гоблени. Радвам се също, че си и от нашия град, на следващата ни среща обезателно ще те поканим, за да се запознаем!

  3. #3

    Подразбиране

    Добре дошла Роси сред нас. Пожелавам ти освен нови приятели който ще намериш в този форум да показваш и нови ушити гоблени.
    zeza_v@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Здравей наборче ! Попаднала си на точното място!

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря от сърце за милото посрещане.Ще покажа гоблените когато си оправя с техниката

  6. #6

    Подразбиране

    Здравей, адашке!

    Добре дошла!

    Във Форума си имаме голямо количество Росита и много се радвам, че си имаме още едно попълнение. Все повече започнах да се убеждавам, че името до накаква степен определя човека, а в случея хобито му....

  7. #7

    Подразбиране

    Роси и добре дошла! Считай, че страстта ти е вече споделена, Тук всички сме не само пристрастени, ами направо вманиячени. Желая ти много приятели и много нови гоблени! И да показваш, ей!

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Цветанка Колева и съм от района на Добрич, не точно от града, но се включвам към Добричката група. Не е лошо да си спретнем една среща в Добрич

  9. #9

  10. #10
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас и успешно овладяване на техниката!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  11. #11
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте момичета и добре дошли сред нас.

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Много благодаря за топлото посрещане!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •