Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 326
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    И аз още се колебая да шия ли на тази мрежа или да си го метна на нашата си панама. При мен нямаше игла.Лопата си имам в градинката,та не ми трябва друга.Стигат ли конците
    "Лопатата " при мен беше забодена на цветния лист/ с картинката на гоблена/, долу в дясно.
    Конците стигат, при мен от предишния рогоблен останаха доста.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #17

    Подразбиране

    На мен ми се струва, че тези игли умишлено са избрани така, за да минават с лекота през твърдата панама. И освен това, тя просто е колосана и след няколко дни шиене и мачкане при мен омекна като обикновена панама. Но дебелата игла прави голяма дупка през която конецът минава с лекота, предполагам, че ако вземете тънка игличка, конците ви ще се протриват. Но освен това всичко е до навик. Старите български комплектовки нямаха игли и всичките ми гоблени са ушити на една много дебела игла - единствената с тъп връх, която имаме вкъщи. Като видях какви миниатюрни иглички има в новите комплектовки - направо ми падна ченето.

  3. #18

    Подразбиране

    благодаря ви за разяснението ми. прочетох за грешно поставеното ми поръчано гобленче, за което не съжалявам. тогава да продължавам смело, че Великден иде. наистина, иглите са доста дебели, но аз нали съм с дебел инат, или ще шия с нея, или ще се стопи в ръцете ми, няма сега на една игла да се давам, я! приятен и успешен ден на всички.

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    Не бях видяла какви красоти сте си поръчали
    Кога ще правите нова поръчка - харесала съм си Криф и не ме свърта.Току поглеждам в сайта. Ако правите нова поръчка - моля не ме пропускайте!

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте!И аз се нареждам на опашката за чакащи нова поръчка.Тази за огромно мое съжаление я изтарвах

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    не ми остава време напоследък, но пак много се събрахте за криф, та се ориентирайте и до 2 седмици ще направим поръчка. за рогоблен няма да е скоро, че трябва да се съберат повечко хора

  8. #23

  9. #24
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Къде мога да видя какви гоблени имат Криф? Не открих другата тема, моля, помогнете.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  10. #25

  11. #26

    Подразбиране

    Да се похваля и аз-и мойто гобленче пристигна.Благодаря ти много jumper
    rusinova@mail.bg

  12. #27

    Подразбиране

    Честито на получилите! Със здраве да си ги ушиете. Аз още чакам. До сега съм нямала проблеми с българските пощи, дано и този път не се изложат!
    d0nka, Лили покажете и вашите гобленчета, че да им се полюбуваме и ние!

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Гинева Виж мнение
    Честито на получилите! Със здраве да си ги ушиете. Аз още чакам. До сега съм нямала проблеми с българските пощи, дано и този път не се изложат!
    d0nka, Лили покажете и вашите гобленчета, че да им се полюбуваме и ние!
    Моито гобленче е доста шарениика но ще видим какво ще стане.Гинева това е.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Гинева, ето ги и моите - едното е като на Лили


  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Най-накрая се наканих да си снимам поръчания гоблен. Ето го и него, нищо че вече го подарих на мама, защото тя се влюби в него

Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •