Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 50
  1. #31

    Подразбиране

    Инересна е феичката, пожелавам на всеки да има в ръката си по една мъничка феичка да му помага да препуска по-бързо из панамата

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Инересна е феичката, пожелавам на всеки да има в ръката си по една мъничка феичка да му помага да препуска по-бързо из панамата
    Присъединявам се, ефирна и нежна е сладурката, ама на тоя каунт си е подвиг шиенето!

  3. #33

    Подразбиране

    Много красива и нежна е тази фея, а и скоро май ще я търсим в темата с готовите

  4. #34

    Подразбиране

    Тази фея не съм я виждала, но и аз съм съгласна, че скоро ще я видим при готовите! Браво, Малвинче, този каунт е труден, а ти се справяш страхотно на него

  5. #35

    Подразбиране

    Mimiko, _Veronika, kati31, cecunka и Marieta_, Благодаря ви, момичета!

    Феичката вече е с пеньоарче, още малко да пошия, и ще го покажа.

    Мариета, самият каунт не е труден, големият зор идва от мънистата. След като изпера гобленчето (няма как, панамата е разчертана), няма да мога да зашия мънистата, които имам. А по-ситни просто не намирам, въпреки помощта на приятелки и обикалянето по магазините.

  6. #36

    Подразбиране

    Бисквитке, моя и сладка, феичката е невероятна!

  7. #37

    Подразбиране

    Феичката е много нежна, за пръв път я виждам, страшно ми допадна бисквитената рецепта !

  8. #38

    Подразбиране

    Страхотна си! Чакам да я видя завършена!

  9. #39

    Подразбиране

    nikoll, Даниел4и и Кроти, благодаря ви, момичета!

    Пеньоарчето е готово, както обещах. Но нещо не мога да се преборя със снимка.бг, та се наложи да я кача на друго място. Извинявам се за огромното фото

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Наистина се получава много ефирно и нежно, браво

  12. #42

    Подразбиране

    biskvitka_, поздравления за прекрасната феичка и за скоростта, с която я шиеш.
    Моля те поясни ми дали панамата, на която шиеш е лен 32 каунт, или друга панама и от къде е купена. Как шиеш, на кръстче с 1, или 2 нишки, или гобленов бод, през 1, или през 2 нишки на панамата, . От снимката не става ясно. Извини ме за проявения интерес, но ми се иска да шия цветя на лен 32 каунт, не съм шила до сега и търся съвет от човек с вече натрупан опит.

  13. #43

    Подразбиране

    sianie35, smeshko, Елиза, благодаря!

    Елиза, панамата е лен Belfast 32 каунт, шия през една нишка на кръстче с два ката конец.
    Купих я от Милена стил. Цветът е антично бяло, в техния каталог незнайно защо се води шампанско.

  14. #44

    Подразбиране


    Извинявам се за поредното гигантско фото
    Останаха светлия крейник и контура, както и мънистата, които ще зашия след като изпера и изгладя гобленчето.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Малвинче, много нежно се получава

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •